tunteista niin palstaan palaa reikä ja kiukuttelijattaret tukehtuu.
Sovinnollisena ihmisenä sanon vain hyvää yötä miehelle!
Sovinnollisena ihmisenä sanon vain hyvää yötä miehelle!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Niin, tarkoitat varmaan niitä haa*koja, jotka kuvittelee, että aloittaja on aina sama henkilö jolle urputtaa. Hyvät meiningit teillä, sulla itsesi iltaisin peittelevällä tuutulaulumiehellä ja näilä höppänilläsi❣️
En ymmärrä kommenttia, enkä sitä miksi tälläistä keksittyä tarinaa pitää kirjoittaa aloitteeseen joka ei ole kommentoijalle tarkoitettu.
Toivottavasti aloitteen jörkevä kohdehenkilö osaa ohittaa tälläiset maalittamiset satuina, mikäli hän käy täällä lukemassa.
Itsehän sinä jotakin naista maalitat ja viet näitä kuin pässejä narussa. Se ilkeys kun blokkaa objektiivisuuden alkeet. Aloitus on sitä samaa provouhoa mitä aina kun joku kehtaa epäillä anonyymipalstalla, että vau täällähän voi väittää olevansa kuka vaan. Tiedät, että hölmöläisesi provosoituu yhtä lailla kuin siinä edellisessä kilometrivedätyksessä. Se on tuurista kiinni mikä huuhaa lähtre vetämään.
Luitkohan nyt oikein aloitusta. Se on naiselta yhdelle miehelle. Jos tässä ketjussa on jotakin provoa niin ne on nuo sinun kommenttisi. Missään kilometriketjuissa en edes ole ollut joten sekin on silkkaa valhetta.
Pitäisiköhän sinun rauhoittua ja pysyä omissa aloituksissasi. Olet melko idioottimaisen vaikutelman antanut itsestäsi tuollaisella satuilulla.
Aloittajalta vielä: tunteita siis vielä on vaikken niistä kirjoita tälläiseen ympäristöön.
Hyvin sanottu. Olen nainen ja samaa mieltä. Nuo palstavahdit kuolisi pystyyn, jos me ei kirjoitella ja niillä ei ole ketään ketä pilkata. Annetaan kuolla vaan ;)