Niin EN ole kiinnostunut. Tämä olisi hyvä yhden naisen muistaa! 👊
Tiedoksi, että jos en ota yhteyttä,
Anonyymi
471031
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
Ei mene läpi tuo. Tunnisteet puuttuu kokonaan ja troIIaat, Olet palstan kiusaajamuija. Et vaan tiedä ketä kiusaat niin tunnisteet jätit pois.
Aloitus menee löllykälle …
Ja sinä olet arvatenkin slim fit uu jee?
Lisää vihjeitä tämä saattaisi täsmätä..
Asia vilpitön🤷♀️
No vaikka sitä vittua, että ei esimerkiksi kukaan maasta muuttanut.
Kiitos ♥️
Haluatko turpaan kenties jo
Olipa ilkeä aloitus. Ja vielä nyrkin kuva ... Aikomus myös lyödä naista kohdatessa ? Pelottava äijä, täysi sekopää, en tuollaista miestä todellakaan haluaisi tuntea.
Tää taitaa olla miehenä tiedä sitten kenenä ystävällisesti toisen puolesta esiintyvä mustismuikkeli.
Sanoin vain totuuden. Ällö on ällö. 🐖
mustasukkaisuus omasta hellehatusta tempaisten=motiivi jo kolmatta vuotta ja täysin suotta
Kuin myös sinä!
Tämä on se ukko joka leikkii naista ja on vaarallisen kateellinen naisille!
Niinpä. Hyi olkoon. Tollanen kylmä, ilkeä ja mahdollisesti jopa väkivaltainen mies
Tykkäät kuitenkin.
Oiskin hirveetä jos ois kylmä, ilkeä ja mahdollisesti jopa väkivaltainen nainen. HUI.
Laitappa viestillä kännyyn
Ei oo tarvetta laittaa!
Ei se voi kun on nainen oikeasti :)
Okei, eipä aloitus mulle onneksi ollutkaan
Koska hän ei muista?
Myötähäpeä.Älä hyvä ihminen nolaa itseäsi enää enempää.
No sepä, mutta kun tämä ymmärrys tällaisista asioista on totaalisesti kadonnut.
vaikutat vähän hitaalta, onko ymmärryksessä oireilua. Kerropa sille naiselle suoraan nuo asiasi. Selkosuomella: Kukaan, Nainen, Ei, Tunnista, Sinua, Tai, Itseään, Tuosta.
Kelle sä puhut ees häiskä naikkonen kukaliet?
Haista ap aikuisen naisen vittu. En ole ollut sinuun koskaan mitenkään yhteydessä joten tuo on säälittävää.
Ei tuollainen aloitus ole mikään tiedoksianto kenellekään. Sinä laitat oman etunimesi ja sen henkilön etunimen, jolle tuo viesti on tarkoitettu ja teet selväksi viestisi.
Ei se voi kun se on mustasukkainen vaimo täällä pelkäämässä kuolleen liittonsa puolesta. Ei edes tiedä naisen nimeä.
Mulle ei ole ikinä ollut epäselvää se ett kukaan ei ole musta kiinnostunut, aina tajunnut ja ymmärtänyt ja siks pysynyt pois tieltä.
Kannattaa sen verran kasvattaa munia, että sanot vaan suoraan, että en halua, että enää yrität ottaa yhteyttä. Yleensä ymmärtävät.
Tämä selvä. Siirryn eteenpäin. Ihanaa jatkoa posliinipillujesi kanssa! 🤚
Kuole, säästyypähän kunnon ihmiset sinun maalailulta, et ole tervejärkinen!!
Muistaa? hän siis tietää tämän jo, ihan suoraanko uskalsit sanoa, Hui pupuko siellä pöksyssä nyt?
No mistä niin päättelet että itse olisin sinusta kiinostunut? 👊
Jep. Tuo aloittaja on ilmiselvä narsisti. Tuollainen mies on yllättävän yleinen yksilö Suomessaa. Noita on siis yllättävän paljon mikä näkyy tilastoissa naisiin kohdistuvana väkivaltana. Tunnevammaisia. Joko nainen on heille pois heitettävä roska josta ei enää iloa kuin korkeintaan egon pönkitykseksi tai sitten nainen on omaisuutta, jolle saa tehdä mitä haluaa.
Tuo mies/nainen ei ole suomalainen, kotoisin jostain itäisestä maasta
Ajatella, että sellainen nainen, joka lavastelee draamaa, on yllättävän yleinen yksilö Suomessa.
Hyvä tietää ja uskon sen.
Eiköhän jokainen sen verran tajua, ett jos joku ei ota yhteyttä, niin ei ole kiinnostunut, ei siitä tarvitse erikseen sanoa.
No jos on varattu tai meetoo estää tms. Mieti vähän vai odotetaan vielä 10v ? Joo odotetaan.
Inhottava tyyppi jos ei voi tuollaista asiaa uskalla tai vaivaudu sanomaan päin näköä vaan pitää täällä oikein nyrkkiä heristäen nillittää. Selvittäkää nuo asiat niiden ihmisten itsensä kanssa älkääkä täällä vouhottako.
Jaa, noinko se nyt onki, mä luulin jo että nykyään se aloite on vaan kategorisesti siirretty naisille ton metoon takia, että mies vaikka kuinka kuumana olis, niin se ei enää tee sitä. Ettäkö se voi sitte kuitenki olla kiinnostumatonki, eikö miehille sitä paitsi kelvannu ihan kaikki naiset, ku se spermaki on niin halpaa ja runsaslukuista.
Eiköhän tuo ole ihan itsestään selvä asia. Ei ole kyllä odotettukaan yhteydenottoa keneltäkään.
Kyllä on huomattu
Muistisi luulisi olevan parempi. Kuka laittoi irl viestin selkokielellä, kuka?
ASIA YMMÄRRETTY T-MIES. En häiritse sinua enää.