Kuussa on käyty!

5

199

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiitos!

      Tämä oli yksi monista vakuuttavista todisteista siitä että amerikkalaiset kävivät Kuussa; ainoastaan tyhmät sen kiistävät.

      Tässä on yksi monista sinne laskeutuneista hienoista aluksista:
      https://www.youtube.com/watch?v=Ft8YdXKGVeo

      • Kysymys kuuluukin enää, että miksi lavasteet oli noin kehnot kuussakäyntien lavastamiseen? Pidettiinkö kansalaisia typerinä median palvojina jotka uskoo kaiken, vai mistä oli kyse? Kuuhuijaus on aivan liian ilmiselvää roskaa.


      • Anonyymi

        Nyt Martta oikeasti. Noiden laitteiden piirustukset on saatavilla. Älä toistele noita mantroja jotka olet joskus nähnyt vaan ota selvää lähteestä.

        Joten kerroppa mitä kuoren alla on..


    • 'Lättäpää' taitaa olla Martta-Viktorin uusimpia suomi24-nimimerkkejä.

      Niinpä tässä onkin mainio tilaisuus kysyä Viktor-Martan mielipidettä Venäjän pakkokoronarokotuksista.

      Onko hyvä asia, että Venäjä pakkokoronarokottaa? Onko?

    • Anonyymi

      Älä vaihda hyvää katsantotapaasi väärään! Olet oikeassa vielä, että maa on laakee lätty. Mutta hyvä ihme, älä sekoita fiktiota tosielämään. Rammstein on pop-yhtye jonka menevä ja jytäävä poppi soi konversiolla, jossa otetaan erilaisia dystooppisia mielikuvia yms esille. Rammsteinin musavideot on yhtä idearikkaita ja lahjakkaita, mitä vaikkapa Iron Maidenin musavideot, mutta muista, että ne ovat fiktiota ja sellaiseksi tarkoitetut! Maa ja tanner, joka fanilauman alla tömisee, on edelleenkin litteä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      59
      971
    2. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      78
      885
    3. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      18
      860
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      52
      786
    5. Huh huh...

      Törmäsin toisaalla tekstiin, mitä ajattelet masturboidessasi? Yksi kommentti, avaruusolioita! Täh?! Helvettiläinen oik
      Sinkut
      208
      691
    6. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      38
      559
    7. Mitä ajattelet

      Kaivattusi elämästä
      Ikävä
      43
      546
    8. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      39
      515
    9. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      47
      495
    10. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      37
      449
    Aihe