Rotta Belorf

Stefun keksimä kaunis nimi. Nyt varmasti irtoaa piparia entistäkin helpommin.
25900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Laukku, anusvalkaisu, dinneri niin kyllä irtoaa.

Äänestä

Stefan on nolo!

Äänestä
  • Haluaa ja uskaltaa kännissä nöyryyttää Sofiaa julkisesti ja maksaa siitä kovan hinnan kun Sofia kysyy "MITEN SÄ KORVAAT MULLE TÄN"?!!!

    Äänestä

  • Stefan on" iso paha susi", herjaa naistaan julkisesti, Miksi tekee niin? Saako jonkinlaista tyydytystä, ylentää itsensä. Hitsi jos näen hänet kysäisen asiaa, mikä on taka-ajatus näissä herjauksissa ilkeyttäänkö tekee???? Keskustelisi kahden kesken asiat halki , ei ole enää teini, eikä setvisi julkisesti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Stefan on" iso paha susi", herjaa naistaan julkisesti, Miksi tekee niin? Saako jonkinlaista tyydytystä, ylentää itsensä. Hitsi jos näen hänet kysäisen asiaa, mikä on taka-ajatus näissä herjauksissa ilkeyttäänkö tekee???? Keskustelisi kahden kesken asiat halki , ei ole enää teini, eikä setvisi julkisesti.

    Stefun lomalle ystävien kanssa huolet katoo vähäksi aikaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Haluaa ja uskaltaa kännissä nöyryyttää Sofiaa julkisesti ja maksaa siitä kovan hinnan kun Sofia kysyy "MITEN SÄ KORVAAT MULLE TÄN"?!!!

    Selvittänyt kaikille että on tyttö ja vaimo ig storiessa. Välillä ilmoittelee et on vaimon kans riita, joka on Marokkolainen, joka ottaa hatkat tai hän heittää sen pellolle. Muutama hikinen päivitys urheilusta ja vaimon kanssa dinnereistä ja juomisesta eri paikoissa ja maissa. Otsikoissa riehumisesta, riitelemisestä ja pettämisestä....

    Äänestä

  • Eiköhän molemmat ole

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Haluaa ja uskaltaa kännissä nöyryyttää Sofiaa julkisesti ja maksaa siitä kovan hinnan kun Sofia kysyy "MITEN SÄ KORVAAT MULLE TÄN"?!!!

    Hommat kuitataan samoin kuin ex-rouvan kohdalla.
    Sitähän eksä halusi😁

    Äänestä

Nöyris pyysi jo anteeksi...varmaan Soffa itse sanellut, mitä instaan laitetaan.
JUURI KUN HETKEN KUVITTELIN, ETTÄ LAMPPU SYTTYNYT THERMOKSEN
PÄÄSSÄ...mutta ei...sama meno jatkuu...

Äänestä

Stefan ja Sofia eivät toisistaan irti pääse. He rakastavat ja riitelevät tulisesti vuorotellen, intohimoista rakkautta. Heillä ei ainakaan ole tylsää. Onneksi ei ole yhteisiä lapsia vielä.

Äänestä
  • Toivottavasti ikinä eivät saakaan. Sohva ei pysty rakastamaan kuin itseään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toivottavasti ikinä eivät saakaan. Sohva ei pysty rakastamaan kuin itseään.

    Lasu on kieltänyt heiltä lapsen teon. Lasulla on töitä muutenkin.

    Äänestä

  • Tosta suhteesta on rakkaus kaukana musta tuntuu että Stefania kaduttaa ku sössi suhteen Martinan kanssa

    Äänestä

  • No ei se kyllä rakkautta ole.

    Äänestä

  • Ei tuo ole intohimoista rakkautta

    Äänestä

  • Noloja molemmat

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lasu on kieltänyt heiltä lapsen teon. Lasulla on töitä muutenkin.

    Lopeta tuo lasusta höpöttäminen. Se ei ole mikään lapsenteon kieltäjä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tosta suhteesta on rakkaus kaukana musta tuntuu että Stefania kaduttaa ku sössi suhteen Martinan kanssa

    No ihan varmasti katuu
    Siksi pyysi anteeksi läheisiltään kun haksahti rottaan

    Äänestä

Mitä voit kun puoli valtakuntaa kärkkyy nappaamassa kuvankaappausta.
Minusta ainoa mahdollisuus pyytää anteeksi, ei noloa ollenkaan vaan asianmukaista.
Toivon heille molemmille kaikkea hyvää - yhdessä tai erikseen.

Äänestä

Sofia voi aina muuttaa hinnoittelua alhaisemmaksi saadakseen uusia ja uusia ystäviä. Nyt hänen hinnoittelu vaikuttaa melko korkealta. Vain parin kolmen kuukauden seurustelun jälkeen hän pyysi Nikoa maksamaan hänet 50 tonnin verovelat koska Sofian mukaan "mä kuitenkin olen tehnyt ruokaa ja huolehtinut kodista" ja "toivoi ja sai" joululahjaksi

Äänestä

31.01.2014 22:22

Nikon ex Noora on paljon nätimpi kuin Sofia. Nooralla on pilke silmäkulmassa ja voimistelijatyttö ilman nappeja. Jaksoi tehdä kahta työtäkin samalla, kun Niko ei tehnyt mitään.

Sitten Niko törmäsi Sofiaan, typerään tyttöön, joka tosin oli kaunis vielä silloin. Niko jätti exälle useiden tuhansien velat maksamatta. Nyt sillä ei sitten ole varaa maksaa vaimonsa hammaslääkärilaskuja. 2 ääliöö löytäny toisensa. Ja Kalliitt tavaratkin muka varastetaan. Ai, mitkä tavarat? Laittais nyt vaikk yhdenkin kuva siitä Chanelin kassista, mikä Sofialta muka olisi nyysitty.

Niin, kun koko laukkua ei ole ollutkaan. En tunne ketään, jolla ei olisi varaa käydä hammaslääkärissä, mutta merkkilaukkuihin kyllä.

Haisee niin noiden homma...

Äänestä
  • Ei tämä Niko joka liittyy katiska juttuun vaan se edellinen Niko 0

    Äänestä

Ei tuommosta voi ikinä antaa anteeksi,saatikka unohtaa!

Äänestä

Stefan varo ettet saa rottoruttoa tai kuumetta omalta rotaltasi.

Äänestä

Nolo, nolompi, noloin pariskunta.
Kääntyy jo myötähäpeän puolelle tää suhde.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Stefun keksimä kaunis nimi. Nyt varmasti irtoaa piparia entistäkin helpommin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu