Sais oikeaa mahtavaa jäykkää kalua pilluni sisään...paljaalla tietenkin...narttu minä olen ruovakin vielä aviossa. Ukkon onmökkireissulla niin sopis tulla...kakskin mahtuisi..tuplapano sexsiä...pilluni kuumaksi vain...olen 51 nimeni on Sari.
Voih...oih...kumpa...
22
1343
Vastaukset
- Anonyymi
Missäs olet
- Anonyymi
Tämä hörhö ämmä asuu vajakkikosken ruma Harjussa ihan pimee ämmä
- Anonyymi
Kommenttisi ei paljon eroa Heinolan Sedän vastauksista!?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä hörhö ämmä asuu vajakkikosken ruma Harjussa ihan pimee ämmä
Ämmää nähnykää karvainen ukon rutjake vaa antaa parastaan
Anonyymi kirjoitti:
Tämä hörhö ämmä asuu vajakkikosken ruma Harjussa ihan pimee ämmä
Itse asut keskellä valtamerta jäävuorella jossa ei ole mitään...Ja se osuu isoon laivaan sinä olet siihen syypää senkin Pietarin Delta virus!
Itse asut Valli hurjalla killin mesuon niellissä aukoo päätään vein neissi nallissa tuilaa urjassa.
Tuima hurjassa.
- Anonyymi
Missä päin Sari on
- Anonyymi
Yllä kerrottu tarkkaan
- Anonyymi
Minä kyllä sinulle kaluani tarjoaisin
Kyllä mulle keipaa kalusi....milloin tavttaisi kauniiden harjujen harjussa siis kaunisharjussa?
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642539
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182247Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083
