Uusimpien sääntöjen mukasn
Ikuiset luvat on
Pitääkö kukassa olla vvs
12
57
Vastaukset
- Anonyymi
Siis kyse sähkökiukaasta
Nakki sormi - Anonyymi
Ei kun keskuksees pitää olla vvs
- Anonyymi
Missä kaikessa pitäisi olla vvs ?
- Anonyymi
Ei niitä laiteta muualle kuin keskukseen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei niitä laiteta muualle kuin keskukseen
Laitetaanpas. Voi laittaa kojerasiaan, erilliseen koteloon tai voi olla suoraan pistorasiassa.
- Anonyymi
Kiukaasen ei voi laitaa laukee hiti kun vuotaa niin paljon .
Rane - Anonyymi
Bensdfavalo pafgjlaa ja pitäidhsi mendnä tankkausasgkgemalle. Huoltfjfoasemddfalle ajaessa kudfnitenkin pähkkläilet, kumdhmalla puoljfella sfe bensaftankkiff nydft odf mihkein odlikaan. Aschia on helmkkjppo sen,lvittää ajonbgöieuvon mittarisgstosta.
Määkin olen kännissä... - Anonyymi
Vaikka sulla onkin ikuiset luvat asentaa niin ota huomioon suojausluokat. Vähintään IP65 kotelon tarvit vvs:lle ja syytä miettiä lämmönkestävyys, löytyykö edes vvs joka soveltuu kiukaaseen asennettavaksi.
Viksuin olisi asentaa kiukaan syöttöön keskukseen - Anonyymi
Jos susi on kukassa niin sitten pitää olla vvs ettei susi saa sähköiskua.
- Anonyymi
Siis ette tiedä
Miksi vastaatte sitten .
Iki luoa mies - Anonyymi
Onko tuo nyt sinulle jokin uusi asia misssä pellossa takapihalla olet lapsuutesi viettänyt sotalapsena.
- Anonyymi
Ei pidä eikä tarvitse kiuas vikavirtasuojaa.
Vikavirtasuojista on monessa kohteessa enemmän haittaa kuin hyötyä, aiheuttaen tarpeettomia katkaisuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1971535Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231288- 521042
- 72965
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52873- 58873
- 105855
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53840- 82820
- 42814