ihan omalla nimellä sulle sinne jotakin, niii mitäs sitten, metkitsiskö mitään...? Vai oisko se susta noloa? 😔
Jos mä kirjottaisin
Anonyymi
46641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 46
Vanhimmat
Helppoahan se mulle olisi. Antaa tulla vaan.
Merkitsisi yhdeltä mieheltä saatu.
Ei ikinä noloa ja kohteliaasti vastaisin.
Mutta siihenkö se jäisi, kohteliaaseen vastaukseen??
Ehkä epäilet, koska et ole kokeillut. Ymmärrätkö?
Lopeta jo tollanen pelleily ja käske se Ville soittaa mulle
En osaa sanoa vielä. Joko kohtelias torjuminen tai rakastunut lepertely.
Ujoud3n voittaminen on kivuliasta ja hankalaa sen lisäksi että se on prosessi. Mutta silleen niistä demoneista tulee enkeleitä.
Ja sen lisäksi se antaa perspektiiviä. Monesti asiat rupeavat näkymään eri valossa. Vanhoista ystävistä saattaa paljastua uusia puolia sinulle ja jälkeenpäin näet ne "pidäkkeinä".
Ajattele kuin maailmanmatkaaja. Elämä on optinen illuusio.
Täytyy varmaan ottaa se riski? :) Tuntuu että se alkaa olla tässä nyt ainut vaihtoehto mikä voisi vielä toimia ;)
Odotan ilolla sitten. ;) Oot tosi kaunis ja mukava. Mäkin ujostelen sua <3, aina olen. Kyllä sen tiedät?
Tuun vastaan tietysti.
Sinä se vasta kaunis olet ja mukava ja hauska ja sydämellinen ja ja.... niin rakas <3
Meidän pitää laittaa hynttyyt yhteen pikaisesti tässä tapauksessa. En malta odottaa että pääsen hellimään sua. Uh! Sisäinen apinani on puhunut! :)
Voidaan me ruveta textailee? Kuin ois? Tieksä illan pimeässä... läääh! Onneksi näissä on kamerat ja kaikkee. :)
Voit kysästä multa vaikka että, "Moi, sosiaalihuollossa teemme tutkimusta miesten boksereista, annatko kuvasi lähempään tutkimuskäyttöön! Suosittelemme kuvaan
rajausta alavatsa-reidet -alue.
Wink wink!
Sit rupee tulee otsikoita tännekkin, että T:n pitää mennä eräliikkeeseen telttaostoksille. Hehe!
Tää aloitus oli n-n
Mä oon ihan mitä haluut bebe. Tää on suomi24.
Hänen kanssaan jakaa loppu elämäni. Sitä haluan < 3
Vittu noita väliin huutelijoita.
T. 19:11 ja 19:20
Ei taida olla tarvetta. Eiköhän me olla saatu nää välit jo siedettävään kuntoon. Uskon, että tulen edelleenkin välillä käymään palstalle. Jotenkin sinä edelleen ohjaat minua oikeaan suuntaan.. Hyvä niin. Sehän on oikeastaan tietynlaista mentorointia.
Kirjoita vain. Tykkäisin ja merkitsisi paljon. Paljon mukavampaa kuin nämä anonyymit tekstit.
Lopetan kirjoittamisen. Ymmärrän myös, että kärsit tästä oikeasti. En tahdo ahdistaa missään tapauksessa. Yritän pysyä poissa. Se on myös oma haluni. Emme ole suhteessa, emme ystäviä emmekä edes tuttavia.
Sitten mä vasta kärsinkin jos oikeasti menet 😢😢
Höh, ei kuulosta hyvälle.
Ei todellakaan tuu sitä päivää että haluisin edes ajatella olla sun ystävä
Laita mielummin sähköpostia: [email protected]. Laitat vaan siihen että moi. Niitä luen vain minä, ei tarvii tänne kirjoittaa. Täällä on vaan kiusaa. Tai FB.
Jos kysyt mitä kuuluu tai jotain sellaista niin ei ole noloa.
Et taida oikeen luottaa mun "tilannetajuun" 😁
En tiedä mistä on kyse, mutta mikä tahansa huomioiminen häneltä voisi rohkaista kertomaan tunteista.
Niin minne kirjoittaisit?
No ei minnekään, oli varmaan huono idea. Tuskin olisit edes halunnut että löydän sitä :(
Noh, voinhan poistella ne🥳
Ala seuraamaan ig:ssä tai pyydä kaveriksi f.b.ssa. Se ei olisi yhtään noloa, vaan ilahtuisin.
Minulle riittää tämä yhteys. Ei ole tarvetta sen kummempaan. Tätäkin on tarkoitus vähentää. Hyvää yötä😊
😣😣
Kirjoita, jookos! ❤ Ei olisi yhtään noloa 🥰 Oon jo monta päivää odottanut jotain yhteydenottoa!
Harkitsen vielä, katsotaan rohkaistunko 😍
Älä harkitse, vaan tee se! Paula Koivuniemen sanoin "Luotan sydämen ääneen, luotan rohkeuteen.." 😉
😉😅
Missä sä oikeen piileksit... 😁
Täällähän minä 🤫😁
Ootko sä vieläkin siellä? Mun piti tulla jos pois ku on vielä kaksi päivää töitä ennen lomaa..
Se olisi ratkaisu kaikkeen epävarmuuteen ja haaveiluun sinusta/hänestä. Hyödyttäisi molempia.Tsemppiä!
Niii kait se olisi, kiitti 😊
Missä päin kaivattusi asuu? 😌
Tällä hetkellä tässä aika lähellä mua, jos nyt olen oikein ymmärtänyt. Eli K-Pohjanmaalla