Bistro Pyhtäänlinna kuulemma sulkeutunut

Olis tehneet Kmolan kanavajatkeen linnalle Räskin huudeilta , olisi janoisten ystävälle riittänyt soppailijoita Hutikan Aurigorannalle. Illalla sopalle.
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aamupala kotona algometriä.

Äänestä

Olisivat kuunnelleet minua tämä kanava idea. T. Uuno Grandi, kaikkien janoisten sankari, aikamme legenda.

Äänestä

Yritys kaatui omistajaan, ei siellä kukaan iljennyt käydä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olis tehneet Kmolan kanavajatkeen linnalle Räskin huudeilta , olisi janoisten ystävälle riittänyt soppailijoita Hutikan Aurigorannalle. Illalla sopalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu