Olisiko näkijää minulle

Anonyymi

Kysyisin, millaisena tämä kesä näyttäytyy minulle. Olisiko kumppania näkyvissä. Jos, millaisessa tilanteessa. Olenvanhempi yksin elävä nainen.Jotakin muuta?

8

672

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Löytyisikö katsojaa...

      • Anonyymi

        Löytyy katsojia mutta ei täällä kukaan ilmaiseksi ala katsomaan. jos sinua tulevaisuus kiinnostaa niin soita jollekkin tai ota sähköpostitse tulkinta koska moni niitäkin tekee.

        jos ilmaiseksi pitää muka katsoa niin kyllähän niitä pyytäjiä olisi vaikka miten monta


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Löytyy katsojia mutta ei täällä kukaan ilmaiseksi ala katsomaan. jos sinua tulevaisuus kiinnostaa niin soita jollekkin tai ota sähköpostitse tulkinta koska moni niitäkin tekee.

        jos ilmaiseksi pitää muka katsoa niin kyllähän niitä pyytäjiä olisi vaikka miten monta

        Ennustukset palsta on nimensä mukainen. Täällä myös tehdään ennustuksia, katsotaan kortein jne. Ap:lle tiedoksi, joskaan ei lohduta nyt, mutta ennen vuodenvaihdetta oli myös Ellit palsta ja sen Kristallipallolla oli muutamia todella hyviä näkijöitä ja osa tunnetuistakin jopa vieraili katsomassa ilmaiseksi.

        Toivotaan, että ihmiset sieltä löytävät tänne.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Löytyy katsojia mutta ei täällä kukaan ilmaiseksi ala katsomaan. jos sinua tulevaisuus kiinnostaa niin soita jollekkin tai ota sähköpostitse tulkinta koska moni niitäkin tekee.

        jos ilmaiseksi pitää muka katsoa niin kyllähän niitä pyytäjiä olisi vaikka miten monta

        Nimenomaan. Misä todellisudessa nämä oikeestiko kuvitelee että joku näkijänkyvyn omaava olisi täällä jollekin ilmaiseksi katsomassa?????!!! Hei haloota! Kyllä niillä on varmasti ihan maksaviakin asiakkaita ja sellaset jotka ovat valmiita maksaman niitä todellisia avun tarvitsijoita ovat. Kai sitä nyt ilmaiseksi saisi kuka vaan tehdä jos niin hullu olisi. Kuka vaikka kaupan kassanakin päivän olisi ilman palkkaa, tai istuisi jossain toimistossa??? Kai nyt jokainen elantonsa tarvitse ja näkijät ja ennustajat (Huomaa oikeat ja aidot) tekee sen veran arvokasta työtä että on ihan loukkaus heitä kohtaan etä täällä jotkut esiintyy muka avunantajina vaikka todellisuudessa on vaan kauhee pätemisen tarve. Ei nyt ihan lapsellisia tarvitsisi olla. Ilmaiseksi, voi ihmettä että on edes otsaa sellasta kysellä. Jos niin paljon arvostate näkijöitä niin katsokaa ite itellenne saatte varmaan mielusat vastaukset. Ilmaseksi vielä.


    • Anonyymi

      Kiitos vastauksestasi. Jospa joku hyvä eksyisi tännekin

      • Anonyymi

        Tämä on nimenomaan ilmaispalvelu palsta-kaikenmaailman mainokset kielletttyjä-kovia ja ahneita rahasta muka näkijät-tylyjä-pimeyden voimien kovettamia töykeitä ämmiä enin osa.hävetkää ns auttajat-menkää ilmaispalstoilta muualle mainostamaan itseänne itsenne kauppiaat ahneet mustrastaat.


      • Anonyymi

        Hyviä voi kyllä eksyä tänne mutta jos odotat että tänne tulisi joku oikea ennustaja sinulle ilmaseksi kahtomaan niin voipi tulla piiiiiiiiiiiiiitkä odotus.


    • Anonyymi

      Mikäli päätät olla vain aloillasi ja odottaa voi olla ettei mitään tapahdu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      19
      3233
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      15
      2212
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      121
      1828
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1216
    5. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      163
      1117
    6. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      1012
    7. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      36
      843
    8. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      54
      778
    9. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      67
      721
    10. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      30
      705
    Aihe