H nainen rakas, hauskaa päivää

Aina rakastan omaa naistani. Tv. K mies
586
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

K miehelle hauskaa päivää tai iltaa jo nyt.
En tiedä kuka on ihana hoosi, mutta tiedän yhden ihanan koon (jota rakastan aina.)

Äänestä
  • Ketä sun karjalaiset kiinnostaa :) Ei niin ketään. Itse tunnen vaikka ketä, enkä luettele kaikkia keskustelupalstoilla :D

    Äänestä

  • Huoraamispariskunta on muuten yhdyssana.

    Äänestä

  • Jahas. Psykö bongattu palstalla. Johan tästä joutaa nauttimaan viilenevästä kesäillasta. Kun palaan, tuon sekoilut on jo poistettu.

    Äänestä

  • Oh, toiset Marikat ovat kyllä kovinkin tarkkoja pimpistään, ketä päästävät sinne sisälle!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aina rakastan omaa naistani. Tv. K mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu