Viinaa kaapista

Pitkän itsemietiskelyn päätteeksi olen alkanut epäillä suuntautuneisuuttani.
Gikulit on niin usein mielessä
Kuka olisi uskonut?

Onko pulsuilta kuinka helppoa tulla kaapista ulos? Sen jälkeen kun on pöllinyt sieltä viinat siis?

Asd
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pulsukaverin pupillit pyörivät kuin kuulalaakerit kun imuttelin häntä!

Asd

Äänestä
  • Oletko Ex-Tissu? Kuulemma imuttelit tatteja jossain g-baarin saniteettitiloissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pitkän itsemietiskelyn päätteeksi olen alkanut epäillä suuntautuneisuuttani.
Gikulit on niin usein mielessä
Kuka olisi uskonut?

Onko pulsuilta kuinka helppoa tulla kaapista ulos? Sen jälkeen kun on pöllinyt sieltä viinat siis?

Asd

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu