En ollenkaan tiedä

Anonyymi

miten sinä nykyään voit. Tuli mieleen sellainen ajatus, että jos meillä on vielä jäljellä jotain siitä telepaattisesta yhteydestä niin ota yhteyttä, jos tarvitset apua vaikka ihan lähipäivinä.

21

801

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei oo mitteen jäljellä.... yhteys pätkii .

      Välillä ikävöin kyllä ,,,olisin halunnut joskus mukavan miehen enkä onnettomia sählääjiä mutta myöhäistä on ennee.

      Eilen just mietin kuinka helppoa oli joskus sun kanssa puheyhteys ja tavallaan voimistunut se miete että kun sulle voi puhua .

      Mutta ymmärrän että ollaan nyt "muilla mailla" . Kummallakin on omilla tahoillamme paljon nähtävvöö , ollut ja on. Sairauteni kanssa en paljon muuta voi kuin olla yksin. Entiseen en silti koskoon palaa. En voi. Minä olin jo muuttunut kymmenen kertoo sinnain ennenkuin sinutkaan kohtasin. En tiennyt, että mieleni palaa aina uusiin asioihin. Vanha ei kiinnosta .

    • Anonyymi

      Meillä oli aiemmin sellainen yhteys. Anna vähän vinkkejä lisää, jos tunnistan, niin otan yhteyttä.

    • Anonyymi

      Yhteys naisen vai miehen kanssa?

    • Anonyymi

      Jokin uutinen tulossa lähipäivinä??

      • Anonyymi

        Uutisia tulee joka päivä.


      • Anonyymi

        Ei ole, eikä tule.


    • Anonyymi

      Onhan meillä teletappista välillä vieläki vaikka some vähän sotkenut. Olis mulla jonkinlaista tarvetta tässä muutamaan asiaan sulle jutella jos sua yhtään kiinnostaa antaa ohjeita.
      Ota rohkeasti hihasta kii.

    • Anonyymi

      Jos nyt talkoisiin tahdot tulla niin maalaamista ja pari versotankoa löytyy asennusta vaille. 😉 Liekö telepatia sen kertonut jo. 😂

      Luulen tietäväni mistä Hän tykkää, telepaattisesti koettu monesti, joskus kun yhteys vielä toimi. ♥️😁😉 Eipä tässä puutu kuin irl yhteydenotto, sitä ei ole näkynyt…

      • Anonyymi

        Talkoita olen tehnyt niin paljon etten enää niitä tee kenellekään. Työt ainoastaan vastikkeellisesti.


    • Anonyymi

      ota itse yhteyttä häneen, jos sille tuntuu!

    • Anonyymi

      Etsitään samanikäistä kaveria kuin itse olen. Ei tarvitse mainostaa ketään. Osaan itse etsiä. Hiljaisuutta odotetaan yhä. Yksikin "kertoja" pilaa päivän. Yksityisyyden kunnioitus puuttuu niin kauan kuin "auttaminen" jatkuu.

    • Anonyymi

      En tarvitse apua, joten en ota yhteyttä.

      • Anonyymi

        Ja joskus apua tarvitseva ei pysty ottamaan yhteyttä.


    • Anonyymi

      Me Too-kampanja iski minuunkin, joten en ota enää kehenkään yhteyttä.

      • Anonyymi

        Ei se ole osa metoo-kampanjaa, sitä kutsutaan yksinkertaisesti blokkaamiseksi tai ignooraukseksi. Se pieni sävyero.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei se ole osa metoo-kampanjaa, sitä kutsutaan yksinkertaisesti blokkaamiseksi tai ignooraukseksi. Se pieni sävyero.

        Kyllä se on Me Too- kampanjaa, kun uhataan potkaista pois työyhteisöstä jos ei jätä rauhaan.


    • Anonyymi

      Mies mitä elämääsi kuuluu? Onko tullut muutoksia? Katsoin, että jotain on muuttunut ainakin. Oletko eronnut tai ollut suhteessa?

      • Anonyymi

        Siis jättö

        Minullekin hyvä koulu

        Pakko olla aina toimintakykyinen

        Täytyy tsempata

        Lopulta tulee tapa

        Ja olen pelastunut

        Miten sinä voit

        Kulta


      • Anonyymi

        Meitä on moneen junaan ja sinä et tiedä jos et kysy minulta suoraan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Meitä on moneen junaan ja sinä et tiedä jos et kysy minulta suoraan.

        Vaikea kysyä suoraan ilman yhteyttä. Et voisi edes vähää kertoa kun kiinnostaa? Haluaisin oikeastaan tietää kaiken, mutta tyydyn tähänkin.


      • Anonyymi

        Mitä tarkoitat


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4559
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      169
      4344
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1710
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1621
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1397
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      353
      1090
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      5
      1077
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      959
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      56
      934
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      86
      887
    Aihe