En ollenkaan tiedä

Anonyymi

miten sinä nykyään voit. Tuli mieleen sellainen ajatus, että jos meillä on vielä jäljellä jotain siitä telepaattisesta yhteydestä niin ota yhteyttä, jos tarvitset apua vaikka ihan lähipäivinä.

21

837

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei oo mitteen jäljellä.... yhteys pätkii .

      Välillä ikävöin kyllä ,,,olisin halunnut joskus mukavan miehen enkä onnettomia sählääjiä mutta myöhäistä on ennee.

      Eilen just mietin kuinka helppoa oli joskus sun kanssa puheyhteys ja tavallaan voimistunut se miete että kun sulle voi puhua .

      Mutta ymmärrän että ollaan nyt "muilla mailla" . Kummallakin on omilla tahoillamme paljon nähtävvöö , ollut ja on. Sairauteni kanssa en paljon muuta voi kuin olla yksin. Entiseen en silti koskoon palaa. En voi. Minä olin jo muuttunut kymmenen kertoo sinnain ennenkuin sinutkaan kohtasin. En tiennyt, että mieleni palaa aina uusiin asioihin. Vanha ei kiinnosta .

    • Anonyymi

      Meillä oli aiemmin sellainen yhteys. Anna vähän vinkkejä lisää, jos tunnistan, niin otan yhteyttä.

    • Anonyymi

      Yhteys naisen vai miehen kanssa?

    • Anonyymi

      Jokin uutinen tulossa lähipäivinä??

      • Anonyymi

        Uutisia tulee joka päivä.


      • Anonyymi

        Ei ole, eikä tule.


    • Anonyymi

      Onhan meillä teletappista välillä vieläki vaikka some vähän sotkenut. Olis mulla jonkinlaista tarvetta tässä muutamaan asiaan sulle jutella jos sua yhtään kiinnostaa antaa ohjeita.
      Ota rohkeasti hihasta kii.

    • Anonyymi

      Jos nyt talkoisiin tahdot tulla niin maalaamista ja pari versotankoa löytyy asennusta vaille. 😉 Liekö telepatia sen kertonut jo. 😂

      Luulen tietäväni mistä Hän tykkää, telepaattisesti koettu monesti, joskus kun yhteys vielä toimi. ♥️😁😉 Eipä tässä puutu kuin irl yhteydenotto, sitä ei ole näkynyt…

      • Anonyymi

        Talkoita olen tehnyt niin paljon etten enää niitä tee kenellekään. Työt ainoastaan vastikkeellisesti.


    • Anonyymi

      ota itse yhteyttä häneen, jos sille tuntuu!

    • Anonyymi

      Etsitään samanikäistä kaveria kuin itse olen. Ei tarvitse mainostaa ketään. Osaan itse etsiä. Hiljaisuutta odotetaan yhä. Yksikin "kertoja" pilaa päivän. Yksityisyyden kunnioitus puuttuu niin kauan kuin "auttaminen" jatkuu.

    • Anonyymi

      En tarvitse apua, joten en ota yhteyttä.

      • Anonyymi

        Ja joskus apua tarvitseva ei pysty ottamaan yhteyttä.


    • Anonyymi

      Me Too-kampanja iski minuunkin, joten en ota enää kehenkään yhteyttä.

      • Anonyymi

        Ei se ole osa metoo-kampanjaa, sitä kutsutaan yksinkertaisesti blokkaamiseksi tai ignooraukseksi. Se pieni sävyero.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei se ole osa metoo-kampanjaa, sitä kutsutaan yksinkertaisesti blokkaamiseksi tai ignooraukseksi. Se pieni sävyero.

        Kyllä se on Me Too- kampanjaa, kun uhataan potkaista pois työyhteisöstä jos ei jätä rauhaan.


    • Anonyymi

      Mies mitä elämääsi kuuluu? Onko tullut muutoksia? Katsoin, että jotain on muuttunut ainakin. Oletko eronnut tai ollut suhteessa?

      • Anonyymi

        Siis jättö

        Minullekin hyvä koulu

        Pakko olla aina toimintakykyinen

        Täytyy tsempata

        Lopulta tulee tapa

        Ja olen pelastunut

        Miten sinä voit

        Kulta


      • Anonyymi

        Meitä on moneen junaan ja sinä et tiedä jos et kysy minulta suoraan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Meitä on moneen junaan ja sinä et tiedä jos et kysy minulta suoraan.

        Vaikea kysyä suoraan ilman yhteyttä. Et voisi edes vähää kertoa kun kiinnostaa? Haluaisin oikeastaan tietää kaiken, mutta tyydyn tähänkin.


      • Anonyymi

        Mitä tarkoitat


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7474
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1746
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1384
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe