Älä riko minua

Kohtele minua hyvyyden arvoin, muuta en pyydä. Olen kärsinyt jo tarpeeksi. T-miehelle.
662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rakastan..

Äänestä

Mutta aloittaja tuskin on tehnyt tarpeeksi näitä vedätyksiä joten kiitos vielä lisää !

Äänestä
  • Eipäs. Tajusimme juuri jotain.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eipäs. Tajusimme juuri jotain.

    Ja puhut monikossa...just!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja puhut monikossa...just!

    Miten niin mielisairasta?

    Äänestä

Hellästi, hellästi, hellästi....

*Yritän psyykkaa itseäni tässä*

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kohtele minua hyvyyden arvoin, muuta en pyydä. Olen kärsinyt jo tarpeeksi. T-miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu