Vastaa vain muutamaan kysymykseen niin se selviää.
Kannatatko:
1. Kansallista itsenäisyyttä ja etnonationalismia vai avoimia rajoja?
2. Sotilaallista puolueettomuutta vaiko NATO:n täysjäsenyyttä?
3. Poliittista itsenäisyyttä vaiko Liittovaltiota?
4. Taloudellista itsenäisyyttä ja markan palauttamista vaiko digieuroa?
5. Yksilönvapauksia vaiko pakkoruotsia, tiedustelulakeja ja pakkorokotuksia?
Jos vastasit kaikkiin kysymyksiin ensi vaihtoehdon mukaisesti olet nazi.
Oletko kansallismielinen vai et?
5
175
Vastaukset
jatkoa......
Jos vastasit yhteenkään kysymykseen ensi vaihtoehdon mukaisesti olet vaarallinen äärioikeistolainen.- Anonyymi
Ilman vekkuteluja sekä lukiemista itse kysymystä niin vastaan jotta: persut Putinlandiaan. Siinä on taas martalle yrmistymisen aihe kun ei Pietarin trollitehtaan totuudet uppoa muihin suomalaisiin kuin Perussuomalaisiin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501489
- 104921
- 75733
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15583ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40514Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44472- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402
