Missä päin Juukaa löytyisi kesätanssi paikkoja, kenties lavatansseja tai latotansseja.
Kesä tanssit Juuassa
38
2655
Vastaukset
- Anonyymi
Kirkkosillan kupeessa on Sähkölaitos, jonka voimalinjoihin voit mennä resistanssiksi.
- Anonyymi
Voisit ottaa selvää, että löytykö Paalasmaan leirintäalueelta Eteläpääntie 140:sta tanssittavaa latoa.
Milloin seuraavat mökkiläispäivät pidetään? Vastako hamaassa koronan jälkeisessä tulevaisuudessa? - Anonyymi
Kiepin takana on vanha tanssilava
- Anonyymi
Sorveuksen rakoliiterissä tanssitaan vaaka mamboa.
- Anonyymi
Huhutaan että sorveuksen länsi puolella on vanha tanssilava. Ei oo tanssittu kuulemma vuosikymmeniin siel huhutulla lavalla.
- Anonyymi
Ollaan niin sanotusti kyynärpäitä myöten paskassa.
- Anonyymi
Piitterissä ja Paalasmaan leirintäalueella on ainaki jonkinmoiset tanssilavat, mutta ei mitään tietoa onko kummassakaan aktiivista menoa enää.
- Anonyymi
On aktiviteettia Paalasmaa lavalla. Nimittäin seksi messut pidettiin siel kesäkuun puolella.
- Anonyymi
Ei suinkaan. Kyllä siel oli suuremman luokan orgiat, seksi väleitä ja runkkauksen paalasmaan mestaruus kisat?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei suinkaan. Kyllä siel oli suuremman luokan orgiat, seksi väleitä ja runkkauksen paalasmaan mestaruus kisat?
Karsintakilpailut juuan mestaruuskisoihin,kolme parasta suoraan ja kaksi aikavertailujen perusteella
- Anonyymi
Palkintopallilla odotti voittajaa golden shower.
- Anonyymi
Kuulemma Juuassa kiertää hurja huhu että joku paikallinen oli lossin kannella tanssinut housut kintussa helikopteria pyörittänyt.
- Anonyymi
Oisko ollu joku taiteellinen pervormanssi?
- Anonyymi
On saattanut ollakin tai sitten ei
- Anonyymi
Onko tulevana kesänä koko perheelle sopivaa kesätanssi ohjelmaa Juuassa?
- Anonyymi
Koko perheen tapahtumat loppuvat juuassa ennen puoltapäivää
- Anonyymi
Kiepissä otetaan kuppia ja tanssitaan ripaskaa jonka jälkeen tanssitaan vaakamambaa ja ruikitaan ripsapaskaa pitkin seiniä.
- Anonyymi
Kiepissä on tapana tanssia letka jenkkaa munasillaan ja tissit paljaana. Kannatta tilkitä pakara väli lasivillalla taka tanssijan mahdollisen heijarin syystä.
- Anonyymi
Juuassa on hyviä tanssilavoja. Muinoin varmaankin enemmän. Juukalaisena perinteenä lortot jakaa piirakkaansa häpykarvat vasta karvaan kammattuna. Tansitaan gotlerit värkissä.
- Anonyymi
Lava tanssien aikaan on myös kilpailtu Juuan pisin lapamato kilpailu. Kisassa kilpailijan perseestä on vedetty lapamatoa. Kenellä pisin lapamato hän voittaa.
- Anonyymi
Onko elokuussa paalasmaalla elokuun tanssi rieha tapahtuma? Muutama vuos sitten oli kai.
- Anonyymi
Elokuussa munamartat järjestä absilla twerk-tanssitapahtuman,valitaan kunnan suurin hanuri sarjoissa m ja n.
Myöskin glory holessa on helikopterin pyöräytyskilpailu- Anonyymi
Mukana myös onnen pyörä. Rosvo sektorilla kaikki maallinen mammona häviää vaatteita myöten ja konsonanttia ostaessa nyrkkiperseeseen.
- Anonyymi
Naumasen lattioilla on hyvä tanssahdella
- Anonyymi
Minkälainen esiintyjä tarjonta?
- Anonyymi
Kiepissä twerkataan niin että kirput ja satiaiset tippuu peräkarvoista.
- Anonyymi
Voiko twerkata kiveksillä?
- Anonyymi
Paalasmaassa twerkataan ilman housuja.
- Anonyymi
Ohan se lava joen varressa kylän keskellä . kova meininki . Kuka lie avajaisissa piä essiintyjä onko tietoo
- Anonyymi
Ainakin jossain päin sorveusta on muinainen tanssilava ja suihinotto lato, jossa on vedelty paljaalla kun kondomia ei ole keksitty vielä.
- Anonyymi
Valtimolle avattu uusi sairaala hulluille
- Anonyymi
Injektiolla viagraa kyrvän varteen.
- Anonyymi
Paalasmaan pienimässä saaressa joka kesä orgiat. Siellä voi nussia huoletta.
- Anonyymi
Hullujen huoneella Juuassa on aina juhlat 24 / 7
- Anonyymi
Munani on pitkä. Mittasin sen ja onhan sillä pituutta.
- Anonyymi
Mensa testi ei varmaan meni läpi !
- Anonyymi
Kiepissä, nyt juhannuksena on letkajenkka tanssit alasti. Ihan tiiviistii yhteen ja kannattaa tarkistaa painaako kikkelin ykköseen vai kakkoseen.
- Anonyymi
Haluaako joku nyrkin perseeseen? Voin tulla sisään ja miks ei perseeseen.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1436102Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu485894Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju594495Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko704011Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta953577- 853434
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1533301Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �171612- 451541
Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.
Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä161383