Lsskuttajat

Anonyymi

Suoraveloitus kaikkiin jos haluaa .moilla toimii . Eikä monien tunnusten kautta .Kuka niitä muistaa muutaman kerran vuodes käyttää .Postin sivulla maksaa kortilla Vielä pitää näpytellä pankin tunniksia ,pinkoodi .TOIVOTONTA. EI SITÄ KAUPASKAAN TARVII autovakuutus,Trafi lähettää muutaman euron laskuja joka kerran otto/poisto oli1pv tai1vktai 1kk.

1

271

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Suoraveloitus kaikkiin jos haluaa .moilla toimii . Eikä monien tunnusten kautta ."

      MOI:n käyttämä veloitustapa on korttilaskutus, ei suoraveloitus. Suomessa vain strmauspalvelut käyttää korttilaskutusta, muuten laskutusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      149
      2199
    2. 121
      1485
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      337
      1299
    4. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      67
      1224
    5. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1200
    6. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1191
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1179
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1119
    9. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      160
      1056
    10. Onko hän samannäköinen kuin silloin?!

      Kun tutustuitte!
      Ikävä
      70
      1014
    Aihe