Aa että mä nautin

Kun kaipaat mua päivästä toiseen. 🤴
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

❤️❤️❤️

Äänestä

On ihana tuottaa nautinto juuri sinulle . Nytkin on vaikea saada lappäriä pysymään sylissä sillä ikäväni kiemurtelee sen alla heiluttaen sinne ja tänne vaan ei sinne???????

Äänestä
  • onpa hieno tommonen hydraulinen nostovarsi kyllä, opetat sen vaan tavoille

    Äänestä

Haha hauskaa.

Äänestä

kesäkurpitsaa käskevät nyt syömään, aurinko kypsentänyt valtaisan sadon, joka menee muuten hukkaaan...

Äänestä

Joillain on pienet huvit, suorastaan olemattomat

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun kaipaat mua päivästä toiseen. 🤴

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu