Itäuulen k-kauppa

Ihmettelen miksi kaupan oven edessä tietyn ryhmän auto parkkeerattu, mies istuu konepellin päällä ja nainen seisoo vieressä, iltavuoron jälkeen ajattelin poiketa kaupassa mutta päätin että en todellakaan halua, erittäin epämiellyttävää.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkoitatko pahvihousuja ja rahtihameita?

Äänestä

Odottavat koska ovet aukaistetaan heillekin jotta voivat varastarallallaa laillisestistii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ihmettelen miksi kaupan oven edessä tietyn ryhmän auto parkkeerattu, mies istuu konepellin päällä ja nainen seisoo vieressä, iltavuoron jälkeen ajattelin poiketa kaupassa mutta päätin että en todellakaan halua, erittäin epämiellyttävää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu