Valitettavasti taas maksettiin kova hinta siitä, että lapset saavat autoja käyttöönsä.
Alaikäinen kohelsi ittensä hengiltä, oliko edes korttia?
5
870
Vastaukset
- Anonyymi
Paljonko maksoit?
- Anonyymi
Taas on näemmä perityt / opitut asenteet olleet kohdillaan !
- Anonyymi
Darwin teki jälleen työnsä. Mitä aikaisemmassa vaiheessa asennevammaiset "pommit" saadaan liikenteestä, sen parempi.
- Anonyymi
Tuo on totta. Kunpa meidän kylälläkin harvenis räkänokkaporukka samalla tavalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo on totta. Kunpa meidän kylälläkin harvenis räkänokkaporukka samalla tavalla.
Joo meillä päin ei sitten millään kans saa kukaan itteensä hengiltä vaikka ojissa kynnetään ja liikenneympyröissä ajellaan suoraan läpi kovalla vauhdilla.Kannattais jättää kersat tekemättä jossei osaa kasvattaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233