pilluni on sinulle märkänä puoli yhteen....
Vastaukset 13
Kuulostaa ihanalle,,antaisitko m45 Keski-Suomi
Käykö ensi viikon perjantai jään silloin itseksenni?
Vai tehdäänkö kurkkupano ja sie voit autta siinä?
Sen jälkeen voit antaa ihan paljaalla kalulla pillulle kyytiä.
Sexsii siis iltapäivällä kun jään itsekseni.
Voin minä antaakki mutta olen vähän ujo vieraalle antamaan.
Oletko mistä päin Jyväskylää minä asun täällä Myllyjärvellä.Nyt meni kyllä aika itsesäälin puolelle sekin kyrvän vetäjä....munakylä professeri viitaperärukuttaja. Haluut sää oikeesti multa luuvitosen ohtaas ja luuvitosen kyrväälle?
- Anonyymi
sari211 kirjoitti:
Nyt meni kyllä aika itsesäälin puolelle sekin kyrvän vetäjä....munakylä professeri viitaperärukuttaja. Haluut sää oikeesti multa luuvitosen ohtaas ja luuvitosen kyrväälle?
Jaahas spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Juu, tuun yhteen. Vartin myöhästyn. Terkuin viisysi.
- Anonyymi
Onko tällä viikolla pillus käytettävissä joku ilta?? Tv 21v
Valitettavasti vasta ensi viikon perjantaina. Juu tuu yhteen ensi viikon perjantaina niin ei tarvii olla yksin. Olet 21 vuotias sopii. Mulla on sulle aikaa vaikka kuinka paljon.
Perjantaina 23.7.2021 kello 13 saat minun pillua käyttää ihan vapaasti.- 0503519159
Sari575 kirjoitti:
Valitettavasti vasta ensi viikon perjantaina. Juu tuu yhteen ensi viikon perjantaina niin ei tarvii olla yksin. Olet 21 vuotias sopii. Mulla on sulle aikaa vaikka kuinka paljon.
Perjantaina 23.7.2021 kello 13 saat minun pillua käyttää ihan vapaasti.Mulla on pillu sua varten 24/7 perjantai 23 päivä kello 14 alkaen aina 26.1.2021 maanantai kello 2.30 asti vapaasti käytössä. Saat antaa kalua sen mitä haluat.
- Anonyymi
Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa kainaloon tollasen pipipään
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa kainaloon tollasen pipipään
Joo sullehan kyllä kelpaa kaikki. Et kai sä muuten sieltä kommentois.
Anonyymi kirjoitti:
Joo sullehan kyllä kelpaa kaikki. Et kai sä muuten sieltä kommentois.
Mikä tää ilon pilaaja oikein mahtaapi olla?
Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092240- 103896
- 66853
- 48825
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21806Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha531749- 75674
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76650Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23600- 57561