Julkkis selviytyjät Nuuksiossa ja Maku kiukutteli kuin pikkutyttö. Huomaa että on kasvatettu pumpulissa. Tosi kova valittaja ja rasittava marisija. Suuret puheet ja lasia koko kaveri. Luonnettaan ei voi muuttaa vaikka kuinka yrittää. Ura ohi niin hakee huomiota.
Maku kiukuttelee aina
Anonyymi
1152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kuka on tää Maku?
Makwan tietty
Ok.
Ai se pilven polttaja. Tämä on tulos ku on kasvatettu silkkihansikkain.
Makusta ei enää ottelijaksi. Liian vanha pehmopoju. Paljon uhoa mutta siihen sekin jäi. Ei jatkoon.
Kateelliset turkulaiset panettelee aina.
Eikö matu pääse edes panettelemaan enää vai onko koskaan päässytkään, väittää olleensa ainakin katselemassa toisten panettelua.
Entine Maku on nykyään PaskaMaku,
Mielenkiintoinen tapaus kun kaksi valtamedian lemmikkiä onkin nyt riidoissa, kumman puolen valtamedia valitsee vai unohtaako molemmat? Aina on uusia tulijoita tilalle jos vaan suostuu valtamedian ehtoihin.
Tyhmäkin osaa riidellä, mutta se on viisas joka lopettaa ja pyytää anteeksi, eli Maku.
Tyhmäkin osaa riidellä, mutta se on matu joka ei osaa lopettaa eikä tuomita. Tuskin menee kauaa seuraavaan uhkailuun tai pahoinpitelyyn ja samoin jatkaa nuo tapelleet.