Armin äiti tietää tyttärestään ja Dannystä jotain tulenarkaa
https://www.seiska.fi/kotimaa/kuollut-ex-missi-loytyi-turkkiin-kaariytyneena-armi-aavikon-anja-aiti-muistelee-tyttarensa
Itse veikkaisin aborttia (huom! veikkaus, ei tieto)
https://www.seiska.fi/kotimaa/kuollut-ex-missi-loytyi-turkkiin-kaariytyneena-armi-aavikon-anja-aiti-muistelee-tyttarensa
Itse veikkaisin aborttia (huom! veikkaus, ei tieto)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joo kertois nyt kiireesti Seiskalle.Kun niin haluaa asioita kertoa julkisuuteen.Itse kuitenkin toisaalta haluaa että Armi saisi hautarauhaa.
Taitaa se sisko siellä myös haistaa rahan.Inhottaa kun yllyttää vanhaa ihmistä.
Samaa mieltä.Minua inhottaa ja samalla surettaa vanha nainen joka joka päivä lataa uusia väitteitä.Ottaisi elääänsä jonkun kuten miehen.Tulisi uutta sisältöä.
Seiskahan se lataa, lause kerrallaan lehteä myydäkseen. Aika rumaa, lehti käy kuvaamassa melkein alastonta Dannyn tipsukkaa ja toisaalla käyttää Armin vanhaa äitiä omiin tarkoitusperiinsä.
Samaa ajattelin.
Danny soita Seiskaan ja käske panna juttu poikki.Uuvuttavat vanhan naisen ainaisillaan jutuilla.Sisaresta kun ei ole kuin yllyttämään.
Sitten jos/Kun hänestä aika jättää niin on isot otsikot Seiskassa että kuoli suruun Armin juttujen penkomisedta.Laittakaa nyt joku tähän piste.
Mitä neljä sormea tarkoittaa?
Armille tehtiin abortti ja se on totta. Sitä emme tiedä kumman tahdosta vai molempien. Asiakirjat on salattu tai kuulin, että ne on hävitetty.
Anja Aavikon kuolinilmoitus oli tänään Hesarissa. Kuollut Iisalmessa 30.8.22. Miksi Iisalmessa? On täytynyt asua siellä ei ainakin viime vuodet jostain syystä.