Saran ei tarvitse panna nettiin tissikuviaan. Silloin tosin kukaan ei seuraa häntä!
Jos Saralla olisi peittävämpi yläosa, hänen kommenttikenttänsä ei sykkisi.
Silloin pikkuneiti Saralle tulisi paha mieli.
Nyt kun yläosa ei juuri peitä mitään, konmmenttikenttä sykkii ja jälleen pikkuneiti Saralle tulee paha mieli. Hän tarvitsee seuraajia ja niitä tulee kuolaavilta miehiltä, joilla sykkii. Sitten Sara tavoittelee feministien tukea ja pahoittaa mielensä tekosekoamalla vallitsevasta sykkeestä!
Jos Saralla olisi peittävämpi yläosa, hänen kommenttikenttänsä ei sykkisi.
Silloin pikkuneiti Saralle tulisi paha mieli.
Nyt kun yläosa ei juuri peitä mitään, konmmenttikenttä sykkii ja jälleen pikkuneiti Saralle tulee paha mieli. Hän tarvitsee seuraajia ja niitä tulee kuolaavilta miehiltä, joilla sykkii. Sitten Sara tavoittelee feministien tukea ja pahoittaa mielensä tekosekoamalla vallitsevasta sykkeestä!
Vastaukset 57
Vanhimmat
Ai se oli Sara, katoin aluksi, että Lola.
Tämähän arvattiin!! 😂😂😂
Kyllä on nolo ämmä! Silikonien pullistelu nyt ainoana keinona roikkua julkisuudessa.
Sitte loukkaannutaan, kun niille nauretaan! Tyrkyllä sentään ikää 30vee!! Käyttäytyy, kuin teini, joka ei tajua tekojaan. 😆
Ei Saran kuvista kukaan muu sekoa kuin palstan katkerat naiset. Saran upeat rinnat aiheuttavat siellä ruutujen takana kotiäideillä järjettömiä vihan tunteita.
Syynhän me tiedämme;
#Tissikateus
🤣 Onneksi on aina ollut ihan ikiomat rinnat, eikä koskaan ole ainoastaan niillä tarvinnut miehiä vongata!! Noloa olla typeryksen maineessa, kuten Sieppi!!
Mikä kateus, kaikilla naisilla on rinnat?
Se onkin vain maine . Totuus onkin toinen
Upea ihana nainen
Kroppa kuin unelma
Mutta ei isoja
Mites se fiksuusosasto?
Sanna Marinilla ei näytä olevan 😂
Ei ne isot utareet mitenkään kauniita ole. Silikonia tai läskiä vaan.
Jos ne samat rönttöset ovat vaikka vatsan kohdalla, niin eikös se ole aivan samaa läskiä?
Miksi niitä haukutaan, luulisi olevan yhtä upeaa noitten vähä-älyisten mielestä.
En naisena todellakaan ole kade, karmea kuva, turha kitistä Saran arvosteluista, kun tuollaisia mauttomia kuvia julkaisee. Ketä yrittää houkutella, rallikuskiako kosiskelee vai epätoivoisesti yrittää saada miestä itselleen? Toivottavasti löytää tarjokkaita. Tulee mieleen noista ryntäistä kyllä utareet.
No varmaan muukin joku seonnut, kun laittelee viestejä someen. Mutta tämä tosiaan on Siepiskän keino muistuttaa olemassaolostaan. Niin ennalta arvattavaa.
Katkera en ole ja viimeksi kun tarkistin jotain roikku jalkojenvälissä.
Miksi Saran tissejä arvostelevat naiset/tytöt kaikki sanovat että miehet "kuolaa" niiden perään? Ei me mitään kuolata. Me ollaan miehiä ja miesten mielestä on kiva katsella naisten tissejä. Onko sitä nyt niin vaikea käsittää? Kiitos Sara kuvasta.
Ei Sara niitä ole miesten takia esille laittanut! Ihan muuten vaan,! Itku tulee, jos miehet ajattelee tuhmia. Voi Sara, Sara!! 😂 ( Olet vähän hölmö!)
Huh! Onpa typerä ja mauton kuva!
Mielummin kyllä roikkuisin julkisuudessa joillain muilla eduilla, kuin tekotisseillä!
Hänen ulkonäölöään ja erittäin mukavalla luonteellaan ei tarvitse roikkua
Minustakin se on mauton.
Ei ne Saran tissit oo vaan silaripallot mutta jos siitä jotkut kiksit saa niin mikä jottei....
Sara vois miettiä, että millaisia kommentteja saisi, jos EI olisi käynyt suurennuttamassa rintavarustustaan. Sara voisi myös miettiä, että mitä jos ei olisi julkaisut itsestään tuollasta kuvaa. Mutta pakko on koska some on ammatti ja some-Sara somettaa lomallakin eli tuo itseään esille.
Onko tuo nainen oikeasti kolmissakymmenissä? Ajatusmaailma kuin itsestään hurmioituneen teinipissiksen. Voisi olla fiksukin, mutta ei varmaan viitsi sivistää itseään. Koska some.
Monet tuon ikäiset on hankkineet ammatin.
Tissikuvilla ei pitkälle pötkitä, vaikka ois minkälaiset hinkit.
Fiksut hankkii ammatin, ennen kuin rupsahtaa rummoksi.
Korona-aika vaatii kovia keinoja selviytymiseen eli lisää silikoonitissejä tiskille
Se on keskiosa.On komiosainen asu. Mutta, sitä näet, mitä tahdot. Katso tarkemmin ja näe upeus.
Voi sentään postaa nyt kuva sieltä kamelinvarpaastakin.
Sieppi pääsi tempauksellaan roskalehti Iltikseen, kuten aina kun pahoittaa mielensä kriittisistä kommenteista. Varmaan harkittu juttu tehdä jälleen mielensäpahoittaja postaus, osa 245. Sieppi ja sen kiivaimmat kannattajat eivät siedä mitään negatiivista kommentointia hänen silareistaan. Siepillä on usein tarve puhua, että hänellä on "isot tissit ja so what". Hänen tisut ovat kuitenkin silikonia ja siksi hänellä on pakonomainen tarve puhua vähän väliä "isoista tisseistään" ja viedä huomio pois muusta. Tässä tapauksessa siitä, että muija lähti ite rilluttelemaan Espanjaan, vaikka valisti muita ns. koronakasvona ja puuttui siten muiden elämään jakelemalla koronasääntöjään. Ite on rikkonut jokaista muille latelemaansa koronasääntöä.
Silareillaan se muija elantonsa somesta hankkii. Joka toinen kuva silarien vilauttelua. Ja valtakunnan pahin mielensäpahoittaja. Pitäisi kai vain kehua tuota rinsessaa 24h. Jos ei sitä tee, niin on Siepin ja sen fanien mielestä kiusaaja, sovinisti, ilkeilijä, tissivihaaja, peräkammarin poika,kateellinen nainen jne.
Onko pakko kiroilla,Sieppo?
En ymmärrä, miten'somevaikuttaja' kehtaa kiroilla julkisesti yhtenään.
Varmaan hänen tulevien penskojen ensimmäiset sanat onat: ittu ituttaa ja aatana
Saraa Sieppi hyvä: se on semmoinen juttu, että kun menee someen, niin saa niitä negakommentteja. Kaikki ei tykkää sinusta, sellaista se ELÄMÄ on! Kasva aikuiseks, joskus!
Ja aikuisella luulisi löytyvän muutakin sisältöä, kuin tissit.
Näyttäis siltä, että tissikortit on jo käytetty. Tisseissä ei ole enää mitään nähtävää.
Alkaakohan tästä se surullisen kuuluisa alamäki?
Porukka haluu nähdä jotain kehittävää.
Oisko Espanjanmaalla jotain somettajia kiinnostavaa kuvattavaa?
Sillä saisi mielenkiintoa pidettyä yllä.
Tissivako on niin nähty ja last season.
Jotenkin sitä toivoo näkevänsä jotain uutta instassa.
Mutta ei suinkaan! Samat tissit aina vaan.
Kyllä täällä jo tiedetään, miltä ne näyttää.
Onpa kapeutunut kuvatarjonta. Maailmahan ei pyöri saran tissien ympärillä, vaan fiksut odottaa jotain muutakin.
Pitäisikö sinun sitten katsella sieltä netistä jotain muuta kuin Saran instagramia? Voisit löytää jotain mikä ei saa sinua noin raivoamaan?
Mitä raivoamista löydät kommentista?
Kyllä miehet löytää ja naisetkin ilmaisia pornosivuja netistä.
Vain yksinkertainen voisi noilla jo nähdyillä tisseillä saavan jonkin sorttista kiksejä.
Parasta päiväys meni jo.
Mitkä vitun upeat rinnat Siepillä on.Roikkutissit kuin vanhalla akalla välikin helvetin moinen ja kääntyneet sivulle.Silikoni liikkunut kun akka lihonut.loystyyhän ihokin.
Joo. Katselen vaimoni tissejä joskus mielummin. Kauniimmat on❤️
Öö,ei kellään kyllä ole rinnat kiinni toisissaan jos ei ole tukevia liivejä.
Mahtavat kannut oh jee.
Vinkki Saralle. Kehitä jonkunlainen tissijumppa, tee siitä muutama video ja pistä ne jakeluun. Hyöty 1 : ihailijakaartisi kasvaa räjähdysmäisesti. Hyöty 2 : kaikki veetuilevat kommentoijat (pääosin siiderivalaita) saavat sydärin. Hyöty 3 : Minä ja muut miehet saavat suloisesti heiluvista tisseistäsi elinvomaa ja uskoa parempaan huomiseen.
En ymmärrä miksi Sieppi aina sortuu samaan. Tarkoituksella tehdään kohukuvia ja sitten suututaan palautteesta. Ja tämä jatkuu vaan aina ja aina. Luulisi ihmisten kyllästyvän hänen temppuiluun vai silläkö hän sitä rahaa takoo, ilmeisesti.
Ja siis EI ne tissit, vaan ne kuvat jotka julkaisi! Uusimmassa kuvassa kun avautuu että ei saisi isot tissit näkyä jne, niin näkykööt, eipä siinä, mutta tällä kertaa "kohu" ja kritiikki nousi niistä kuvista jotka julkaisi. Olivat jotenkin niin noloja kaikella tapaa ja bikinien yläosa oli lähinnä naurettava. Eli joo, EI ne tissit, vaan ne kuvat ja se kamala yläosa! Halloo, nyt hän ja muut peesaajat ymmärsivät jotain väärin?????!!!
Joku julkkis nainen sano kerran että jos somesta aikoo leipänsä repiä niin perseen täytyy kestää meri vettä. Joten Sara please Get over it!!!!
Diilin voittanut silikonityrkky sai Siepin uskomaan, että tissien näyttäjät on fiksuja! Ja Sieppihän oikein mielellään otti hänestä mallia. Mutta Siepistä ei fiksua saa millään keinoin! 😫
Ja miksi aina kriittisten kommenttien jättäjät muka ovat kateellisia?!! En minä ainakaan ole, musta vaan on noloa ja mautonta esitellä paljasta pintaa yhtenään että ne bikinit olivat hassut.
Sara ressukalla ei ole muuta näytettävää, kuin aikuisena "kasvaneet" riipparit. 😆
Se bikinien yläosa oli ruma, kun olivat suhteettoman pieni pienet. Sopivat olisivat ihan ok.
Ei nuo tissit niin ihmeelliset ole, mutta tuo bikinien väärä koko on karsea.
Ja on tuo itsensä puolialasti esittelykin tyhmää. Luulisi jokaisen nähneen kokonaankin alastomia ihmisiä, niin en ymmärrä miksi niitä täytyy "sihdata".
Enkä ymmärrä, että joku saa nautinnon jostain kuvista, jotenkin käsittämätöntä.
Ihan kuin niiltä puuttuisi oikea elämä kokonaan.
-pieni-sana, lipsahtanut liikaa.
Sara on kaunis ja rinnat komeat. Sara luulee, että ilkeä kommentointi johtuu isoista rinnoista. Ei johdu! Ilkeä kommentointi johtuu rintojen kokoon nähden liian pienistä bikineistä.
Mitä Sara olisi a-kupin kokoisilla, olisiko yhtä suosittu?
Ei olisi yhtä naurettava, kuin nyt, kun tarjoaa silikonejaan jatkuvasti!
Onko Sieppi "suosittu"?
Siis totuushan on se että Sara haluaa näytellä muhkeita bosiaan jotta saisi rahaa. Mitä siinä sitten kitisee jos jotkut kommentoi. Ja miehet lähettää törkyviestejä.
Jos ei halua sellaisia ÄLÄ JULKAISE KUVIA.
Olisit äitis takapihalla näyttänyt nuo pallot. Olis tullu halvemmaksi. Mutta et tainnut iljetä.⚽
Sittenhän olisi mentävä töihin, :D
Mä tiskillä väijyin ja laiskasti join
Ja saliin karseita katseita loin
Kun heräsin unesta säpsähtäen
Ensin harhaksi luulin mä sen
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Sara viereeni tiskille rantautui
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja salista musiikki kantautui
Mä pokkasin heti ja tanssimaan vein
Ja parhaimmat taivutukseni tein
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja minulle Sara melkein antautui
Mä nopeissa heitoit ja spagaatit tein
Ja korva suussa mä hitaammat vein
Ja kalleinta viiniä listalta hain
Ja maksoin urkeilla laskuni vain
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Sara viereeni tiskille rantautui
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja salista musiikki kantautui
Mä vitsiä väänsin ja temppuja tein
Kuin Blomqvistin tanssikursseilla vein
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja minulle Sara melkein antautui
Kun vessassa hetkisen viivähdin vain
Niin karvaan totuuden huomata sain
Mä tuuhea viiksisen Salmisen isäukon näin
Jo Saraa saattavan ovelle päin
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Sara viereeni hetkeksi rantautui
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja viimeinen valssi jo kantautui
Mä hetkessä kymmenen paukkua join
Ja muutenkin tosi kurjasti voin
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja minulle Sara melkein antautui
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Sara viereeni hetkeksi rantautui
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja viimeinen valssi jo kantautui
Mä hetkessä kymmenen paukkua join
Ja muutenkin tosi kurjasti voin
Niin mahtava peräsin ja pulleat purjeet
Ja minulle Sara melkein antauitui
Lauluntekijät: Antero Ollikainen / Jori Sivonen
Niin, kyllähän Tarja Halonenkin yritti poseerata uima-altaan reunalla, mutta ei se mennyt miesten makuun.
Tarjalla on järkeä, mutta ei silikoneja! Jotkut papat tykkää silikoneista, järkeä ei niitten esittelijöillä tarvita.