Käytetty dildo

Anonyymi

Tulin ostaneeksi ison dildon nettikaupasta ja ajattelin, että otan sen isomman enkä pienempää. No kyllä siinä suu loksahti auki, kun pakkauksen avasi.

En tajunnut, että se on niin iso. Niin iso, että alko pelottaa. Suuhun mahtuu vain terska ja sillonkin suu on maksimisavauksella. Sisälle se ei mahdu. Alkoi ”oman” miehen pippeli lähinnä kiinnostaa. Alunperin pitikin kloonata sen vehje, mut koska oon jääräpäinen niin tuhlasin nyt rahan tähän.

Ongelma on nyt siinä, etten voi oikeen käyttää tota. Voiko sitä myydä? Tai aina voi, mutta ostaako kukaan. Luonnollisesti pestynä ja desinfioituna.

9

3486

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerro lisää

    • Anonyymi

      Minä voin tuon sulta ostaa miten edetään?

    • Anonyymi

      Voi tietysti myydä, tee ilmoitus tori.fi tai laita lappu marketin ilmoitustaululle. Jotkut gayt voivat jopa maksaa käytetystä enemmän kuin uudesta joten voi jättää sotkut siihen arvon nostamiseksi.

    • Anonyymi

      Huuto.net ja seksitreffit.fi voi olla parhaat paikat myydä, saattaa tätäkin kautta kaupat syntyä.
      Tiedän tuon tunteen kun avaa paketin ja dildo näyttää paljon isommalta kuin sentit mittanauhassa, onkin kuulemma yleisin dildojen palautussyy.
      Mun ei tosin sallittu isoani palauttaa ja upposihan se lopulta sinnikkäällä treenauksella sisään...

    • Voisin ostaa jos kerrot tarkemmat mitat yms

      • Anonyymi

        23cm ja 5,3cm 🙊


      • Anonyymi kirjoitti:

        23cm ja 5,3cm 🙊

        Miten saa yhteyden?


    • soitteleppa 0449699728 niin jutustellaan lisää

    • Anonyymi

      tuo mun kuva on nyt vaan piirros ei mun......vehkeeni 0449699728

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä

      Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi
      Maailman menoa
      72
      10248
    2. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7028
    3. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      6993
    4. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      101
      6255
    5. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      101
      6052
    6. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5354
    7. Tutkielma Marinin hallituksen epäonnistumisista rankkaa luettavaa

      Marinin hallituksen epäonnistumiset voi tiivistää negatiivisessa sävyssä seuraavasti: Hallitus teki useita vakavia virh
      Maailman menoa
      82
      5098
    8. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      39
      4879
    9. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      83
      4777
    10. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      53
      4590
    Aihe