Ihminen ansaitsee tulla t*petuksi! Ihminen on PAHA!!!! Ihmiskunta on mätä!!! Ihmisessä ei ole hyvyyttä ainoastaan pelkkää pahuutta.
Korjaa Jumala virheesi ja t*pa omakuvasi maan päältä, aamen!
Kuolema heidät korjatkoon
8
863
Vastaukset
- Anonyymi
Paratiisin hedelmä puusta Eeva nappasi ompun ja houkutteli Aatamin synnin tielle ja täsä sit sit ollaan!😇😇😇
- Anonyymi
Sellaisia ne Eevat taitaa nykyisinkin olla, synnin pauloissa😈.
- Anonyymi
Kappas vaan, itse palstasaatana
- Anonyymi
Eiköhän ne ihmiset tuhoa itsensä omalla ahneudella ja itsekkyydellä.
- Anonyymi
Erittäin hyvin havaittu.
Rukoilkaamme yhdessä.- Anonyymi
ahneus on kyllä se mikä vie ihmiskunnan tuhoon elikä tavalinen tallaaja eijuurikaan mapallon tuhoutumiseen vaikuta kulutuksellaan mutta nuo rikkaat jotka voi ostaa ja kuluttaa turhuuteen pitäisi osata kierättää ja miettiä miten voisi vähiten kuluttaa maapalloa. elämästä voi nauttia todellakin omasa maassa siististi matkaillen ja raha pysyy omalla tantereella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ahneus on kyllä se mikä vie ihmiskunnan tuhoon elikä tavalinen tallaaja eijuurikaan mapallon tuhoutumiseen vaikuta kulutuksellaan mutta nuo rikkaat jotka voi ostaa ja kuluttaa turhuuteen pitäisi osata kierättää ja miettiä miten voisi vähiten kuluttaa maapalloa. elämästä voi nauttia todellakin omasa maassa siististi matkaillen ja raha pysyy omalla tantereella.
ja se on sitten kummallinen asia että jos omasta maasta ei ole pätkänkään vertaa kiinostunut että taistelee sen asian puolesta jonka tuntee oikeaksi. miljoonia ihmisiä lähtee luikuroiman kun ei USKALLA puolustaa ja ajaa OMAN MAAN asioita tuntuu kummalta kun suomalaiset venäjän uhan ja hyökkäyksen alaisina ovat voimakkaasti ajatelleet ja taistelleetoman itsenäisen maan puolesta.
- Anonyymi
on niin helppoa mennä vellihousuna toiseen maahan karkuun kun vielä lapset ja vanhemmat jää sinne missä MIESTÄ tarvitaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721137
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37551Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489- 49487
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482