Ai että himottaisi mies, joka haluaisi nuolla mut pilluni kanssa taivaisiin… ja toisaalta himottaisi ajatus gloryholesta, ehkä useammasta… että sais vuoron perään valita munan jota imee ja nussii niinkuin ei koskaan olis saanut.. toisaalta vaan himottaisi vaihdella seksiviestejä tuntemattoman kanssa… himottaisi tehdä jotain kiellettyä.. ja en tarkoita varattuja.
Himottaisi lypsää munaa… himottaisi nussia ja ratsastaa viimeistä päivää. Oi kyllä. Turussa. Sellasta sopivan isoa kyrpää. Hellää, huomioivaa miestä. Nam.
Ajatusleikkiä
Anonyymi
3
117
Vastaukset
Tule käymään täälä jäkessä. Täälä on yks hieroja joka tyydyttää kaikki tähänastiset toiveet naisilta, se on tosi osaava ja näppärä.
- Anonyymi
Ja heti yks urpo tyrkyttää itteensä
- Anonyymi
Jakomäkeä jos tarkoitat niin en mene miesten perässä ;)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172393
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42776
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44745Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164732Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130684