En saa orkkua

Anonyymi

Taitaa minulla olla liian pieni kun tyttöystäväni pillu tuntuu kuin uittaisi voikirnussa. En ole saanut orkkua kertaakaan vielä hänen kanssaan. Päätin pitää pitkän tauon seksistä kun se tuntuu lähinnä työläältä. Jospa selibaatti jälkeen olisi mieskuoro parempi. En halua vielä tän ikäisenä turvautua viagraan, kun on kalliita kun.

5

875

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos sinulla seisoo, et tarvi mitään lääkettä.
      KulliI on joko pieni tai hänen kirnu iso.

    • Anonyymi

      Kyllä on rahasta pulaa, jos Viagran kopiolääkkeet, sildenafil vaikuttavana aineena, on jonkun mielestä kalliita. Jopa 0,30€ per tabletti apteekista. Vararikko tulee varmasti, jos 2 kertaakin viikossa käyttää.

    • Anonyymi

      Katselin eilen sellaisia blue laguun tyyppisiä pornoversioita. Niissä mies tikitti aina takaa kuin kani ja naisella oli selvästi vaikeuksia pitää pokkaa aina välillä.
      No, penis olikin juuri sellainen keskimääräisen kokoinen että onko ihme. Ei se paljon vilahdellut kuvissa.

    • Anonyymi

      Olis kiva kyllä saada joskus oikein löysää pillua ei vaan löydy ...

      • Anonyymi

        Kysy jos saisit sinäkin lainata aloittajan muijaa. Sitä varmaan nussii useampi mies joka päivä, niin pillu pyssy avoimena.


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      73
      3420
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2634
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      72
      2350
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2328
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      91
      2257
    6. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      42
      1783
    7. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1719
    8. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      181
      1451
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1373
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      148
      1330
    Aihe