Elikkäs tilanne on tämä. Anoppini näyttää haluavan minulta munaa. Aina kun hän on meillä käymässä hän katselee minua silläsilmällä . Hame päällä hän aina istuu hajareisin edessäni ja tarkoituksella paljastaa pillunsa ja odottaa että katson hameen alle.
Mitä teen tässä tilanteessa? Kysynkö vain suoraa? Mitä olette mieltä?
Anoppini haluaa
4
687
Vastaukset
- Anonyymi
Kysyt häneltä haluaako hän seksiä kanssasi??
- Anonyymi
Käänteinen tilanne, mut appiukon veljen, eli mieheni sedän kanssa. Flirttaan ja myös istun hame päällä vastapäätä häntä, raottelee reisiä sopivasti. Haluaisin panna häntä, mutten kehtaa enempää tehdä aloitetta. Miten etenen?
- Anonyymi
Mä ainakin ajattelin ens kerralla itsekkin olla vähän mukana tilanteessa. Kiusoittelen anoppia takaisin. Aina kun kävelen ohi niin kosketan hieman hänen pyllyään.
Jännityksellä odotan miten tilanne etenee!
Ei muuta kuin lisää flirttiä ja enemmän näytät hänelle paljasta pintaa niin hän ei voi kauaa vastustella ;)
Vähän samanlainen tilanne täälläkin. Appiukkoni haluisi panna mua, enkä tiedä mitä täs tilanteessa teen.
Tykkään kyl kullista pyllyssäni, mut appiukko ei vaan haluta minua lainkaan. Olen nähnyt hänet saunassa, enkä sitä miestä imisi.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172404Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671589Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1091518Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61472Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681315Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.421304Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell801281Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311097En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521066