Mirelle on naisten parhaimmistoa

Jos maailmassa ei olisi näin paljon kauneutta, ei olisi yhtäkään syytä olla olemassa. Mirelle on pelkällä olemuksellaan syy elää ja nauttia.

https://www.metarthunter.com/mirelle-a-undenied/#gallery-01-11

Koko galleria

https://www.metarthunter.com/mirelle-a-undenied/

Vakiintumattomat ja ilottomat näkevät vain irstaana, miten seurustelajan ohittaneet, jopa vanhukset, katselevat kauneutta ja saavat voimaa matkalle. Jos näitä kaunottaria ei olisi olemassa, eläisimme harmaassa ja synkässä maailmassa, kuten vielä 60 vuotta sitten. Mallitytöille täytyy antaa täysi tunnustus ja kiitos. Ovat sydämellistä naisten parhaimmistoa.

Muita Mirellen gallerioita

https://www.elitebabes.com/model/mirelle-a/

Ennen vierastin, että Mirelle piti lyhennettyä tummaa karvaa myös posliinin "pakkoaikana". Nykyisin, vaikka pidänkin eniten posliinista, olen oppinut arvostamaan Mirellen kauneutta myös tältä osin.

0

950

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        271
        4687
      2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        134
        3040
      3. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        44
        2857
      4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

        Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
        Maailman menoa
        29
        2841
      5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        76
        1801
      6. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        106
        1654
      7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

        Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
        Maailman menoa
        28
        1521
      8. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        60
        1429
      9. Kehtaisitko näyttäytyä

        kaivattusi seurassa?
        Ikävä
        95
        1292
      10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

        Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
        Maailman menoa
        215
        1180
      Aihe