Huomatkaa, kuinka vasuritollomme kopioivat sanasta sanaan valta- eli valhemediamme uutisia ja juttuja! Mistä se kertoo?
No tietysti siitä, että valtamediamme on täysin vasemmistolaisesti puolueellinen! Muutenhan edes JOTAIN kritiikkiä vasurit esittäisivät sen juttuja kohtaan.
Suorastaan koomista, kuinka vasuritollot huomaamattaan todistavat valtamediamme täydellisen puolueellisuuden eli VALHEELLISUUDEN…😉
No tietysti siitä, että valtamediamme on täysin vasemmistolaisesti puolueellinen! Muutenhan edes JOTAIN kritiikkiä vasurit esittäisivät sen juttuja kohtaan.
Suorastaan koomista, kuinka vasuritollot huomaamattaan todistavat valtamediamme täydellisen puolueellisuuden eli VALHEELLISUUDEN…😉
Vastaukset 14
Vanhimmat
Osui ja upposi!
Mikään ei ole hauskempaa, kuin se kuinka vasuritollot aina uudestaan paljastavat tyhmyytensä. 😆
Mikä onkaan työläisille kurjempaa kuin että persuporvari kokoomukselaisia on Suomen TYÖVÄESTÖÄ KURJISTAMASSA😈☠
Laatumedian artikkelit kertovat totuuden maailman menosta.
Valemediaan uskovat äärioikeistolaiset huhhuh-miehet yrittävät sitä vääristellä.
Totuus voittaa kuitenkin aina.
Laatumedia pitää siitä huolen.
Hohhoijaa…😉
Huomatkaa, kuinka vasuritollomme julistukset muistuttavat kovasti neuvostopropagandaa.
Neuvostopropaganda valehteli.
Niin tekee myös äärioikeisto nykyisin.
Tiedotan.
Neuvostopropaganda oli VASEMMISTOLAISTA kuten nykyinenkin valtamedioiden vastaava.
Mitään äärioikeistoa ei ole käytännössä olemassa. Muuta kuin äärivasurien valheissa.
Eihän Suomessa ole enää edes YHTÄKÄÄN oikeistolaista puoluetta eduskunnassa! Paitsi tietysti patamusta RKP, mutta sitähän ei saa tunnustaa…
Suomen laatumedia on järjestään puolueetonta sananvapauden merkeissä.
Neuvostopropagandan kanssa sillä ei ole kerrassaan mitään yhteistä.
Äärioikeiston valemedioilla on.
Eduskunnann oikeistopuolueita ovat ohjelmiensa perusteella perussuomalaiset, kokoomus, rkp, kd ja Hjallis sekä Ano Turtiainen ( ei puolue).
No kerropa miksi yksikään noista puolueista ei ilmoita olevansa oikeistolainen!?
Kuten kerroin:puolueohjelmissa.Et taida tietää sellaisten olemassaolosta?
No,kerropa missä ne ilmoittautuvat vasemmistolaisiksi.
Sinun valeesi eivät ole todiste.
Kokoomus on ÄÄRIOIKEISTOLAINEN hyvinvoinnin TUHOLAINEN yhdessä persuuksiin kanssa
Älkäähän nyt komudemut hiillostuko, ottaa vielä pumpusta ja delaatte, jää näkemättä Marinin hallituksen munauksien seuraukset.
Jaa on se kumma ku ylelläkin on pelkästään kokoomukselaisia paviaaneja johdossa porvarit on muuten HYVINVOINNIN TÄYSTUHO
Mediatarkkailija.
YLE on vahvasti vasurien, femakkojen ja tietysti RKP:n hallussa. Kuten oikeastaan koko muukin valtamediamme. MTV-uutiset on ainoa poikkeus, koska se on suhteellisen puolueeton.
YLE on eduskunnan valvonnassa ja ammattitiedottajien johtama.
Sama koskee koko laatumediaamme.