Myös Eurooppa tylyttää Saarikkoa.

Saarikko piilossa. Myös Euroopassa on huomattu miten surkeasti Saarikko on hoitanut työnsä. Nyt Saarikon on tultava pois piilosta ja tehtävä johtopäätöksiä ja erota.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomi tarvitsee nyt osaavamman valtionvarainministerin.

Äänestä

Nyt pääsi valtaan kepun lihava tyttö joka piilottelee vastuuta

Äänestä

Punavihreä aloittaja. Italialainen tylyttää kun Saarikko toppuuttelee rahojemme jakoa sinne samoin omat punavihreät.

Äänestä

Saarikon on kohta pakko tulla esille.

Äänestä

Saarikko ei anna rahojamme Marinin lupaamasti.

Äänestä

Annika sano itsesi irti, että saadaan toimiva valtionvarainministeri

Äänestä

Voi voi tätä velanottoa ja kannatuksen alentumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saarikko piilossa. Myös Euroopassa on huomattu miten surkeasti Saarikko on hoitanut työnsä. Nyt Saarikon on tultava pois piilosta ja tehtävä johtopäätöksiä ja erota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu