Koko on joskus este.

Anonyymi

Eli pituus 18.5cm ympmittaa noin 15cm , on moni nainen sanonu että tuo ei kyllä enää mahdu sisään. Moni nainen on halunnu ottaa suihin kosteissa sauna illoissa, sanovat ettei mahdu kuin terska suuhun terskan ympmitta on 16cm eli melkoinen mansikka nykyisen vaimoni mielestä. Oltu yhdessä nyt jotain 12v eikä muille naisille ollu tarjolla sinä aikana, tarjokkaita olisi kyllä ollut.

9

1962

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eli naiset sanoneet sinulle, vaikka olet itse ollut paikalla? Mitä helvettiä! Täyttä paskaa tämäkin juttu!

      • Anonyymi

        Otan enempi kehuina kun nainen sanoo että ei mahdu kuin terska suuhun, ja näenhän sen kyllä siinä itsekkin ettei mahdu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Otan enempi kehuina kun nainen sanoo että ei mahdu kuin terska suuhun, ja näenhän sen kyllä siinä itsekkin ettei mahdu.

        Sulla ei ole muu kuin mätäpaise hartioittesi välissä


    • Itselläni samaa kokoa oleva kulli, meillä säännöllisesti noita sauna iltoja joissa enimmäkseen vaimon työkavereita. Käy yleensä joka kerta että minulla ottaa eteen ja lujaa,siinä tulee sitten antaa kulli naisten käyttöön vaimo ei ole mustasukkaista tyyppiä. Viime lauantaina hän otti minuta kunnolla suihin työkavereiden nähden loppuun asti ilta meni siinä välillä seisottessa kullia naisille ja kelpasi hyvin kaikille.

    • Anonyymi

      2 kertaa on tullut tilanne ettei kyrpä mahtunut homon takavittuun. Ja olen jo 57v.
      Toinen Senegalissa. Toinen Meksikossa.

      Joten aika harvoin näitä oikeasti liian isoja vastaan tulee.

      • Anonyymi

        Buuaahaa mikä hupiukko


    • Anonyymi

      Mulla on 22-sentiinen, paksuus 6 cm. Kun olin vaimon kanssa eka kerran, hän sanoi, että nyt löytyi, enkä ala itseäni enää pienillä kiusaamaan, nyt löysi akka kantensa. Eikä ole mikään horo omalta värkiltään. 18 vuotta on on näillä eväillä oltu yhdessä.

      • Anonyymi

        Onnea teille. Aina sitä vertaa omaa ja tapaamiensa miesten kaluja eikä pienet enää kiinnosta🙂


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onnea teille. Aina sitä vertaa omaa ja tapaamiensa miesten kaluja eikä pienet enää kiinnosta🙂

        Katkaravut 🦐 täällä vikisee


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1058
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      972
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      883
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    Aihe