Rokotehörhöily persujen linja

https://www.is.fi/politiikka/art-2000008181069.html
Ei sellaista valetta ettei persu löydy taustalta.
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Antipersulta linkkiä pukkaa, kun ei kyvyt eiitä asian esittämiseen, mutta sehän on antipersumaista, joko kopioidaan ja toistellaan, linkitetään ja ollaan "tota mieltä".

Äänestä

Missä kohtaa tämä Perussuomalainen väitti että sivustolla kaikki on faktaa? Lue uudestaan juttu niin saatat ehkä ymmärtää heikkolahjainen vassari.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/politiikka/art-2000008181069.html
Ei sellaista valetta ettei persu löydy taustalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu