Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehen häpeä

Tässä voidaan keskustella miehen häpeästä maksulliseen seksiin liittyen.
6802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miehen pitää hävetä halujaan??
Mikä on tässä ajatus onko seksuaalisuus vielä kiellettynä että häpeä on sana mikä ensimmäisenä pitää liittää siihen eikä elämästä nauttiminen vaikka olis naimisissa ja naisella alapään vaivat estää seksin, miksi ei silloin käydä luonnollisesti siihen kykenevällä ilman mitään suhde traamaa ja traumoja , seksiä vaan, miksi sitä pitäisi hävetä?

Pitäisikö hävetä seksiä kuullostaa ahdistuneelta kristillisen koulukunnan pelottelulta että itsetyydytys on syntiä, aika sama olisi hävetä vaikka että on nälkä..................

Äänestä
  • RAISKAAMISTA PITÄÄ HÄVETÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Koskaan en ole hävennyt koska wanha kansa opetti:
"Ennen taivas repee kuin huora häpee ".

Nuorena myin itseäni setämiehille. Eli olin poikaportto.
Nyt olen setämies, ja helpoiten saan mieleistä seuraa ostamalla.

Reilu peli. Pojalle eurot käteen, ja saan tyydytyksen.
Nykyään käytän lähes yksinomaan vain vakiopoikia.
Poikkeus on mustat pojat.

Äänestä
  • Tuon vanhan kansan aikaan, kun tuo sanonta on luotu, vain naiset myivät seksiä, eli tuo sanonta oli naisille. Prostituution parissa huomaan, että suurimman osan sen historiaa lähinnä naiset ovat kärsineet. Nykypäivänäkin nais prostituoitu kärsii enemmän, entä mies. Miesprostituoitu loisii naisprostituoitujen siivellä niin, että naisprostituoidut ajavat prostituoitujen asemaa ihmiskunnassa ja miesprostituoidut eivät suostu tätä ihmisoikeus työtä tekemään, vaan hyötyvät naisten tehdessä kovaa työtä, siinä siivellä. Miesprostituoidut ovat rusinat pullasta prostituoituja. Tässä taas yksi miesprostituoitu yrittää pelata sillä vanhalla sanonnalla, joka on kuulunut naisprostituoiduille, jotka ovat joutuneet myös kärsimään sinä aikana niin, että se ylittää inhimillisen käsitys kyvyn.

    Äänestä

  • En itsekkään koe mitää häpeää. Kerään rahaa opintoja varten. En siis käytä niitä nyt.
    Muutama tuttu kiinnostava perheellinen mies käyttää minua säännollisesti. Joskus järjestän niille katsottavaa mustapojan kanssa. En itse tykkää panna. Näytöksessä mustat pojat panee mua.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En itsekkään koe mitää häpeää. Kerään rahaa opintoja varten. En siis käytä niitä nyt.
    Muutama tuttu kiinnostava perheellinen mies käyttää minua säännollisesti. Joskus järjestän niille katsottavaa mustapojan kanssa. En itse tykkää panna. Näytöksessä mustat pojat panee mua.

    Ihanaa. Olisi kiva päästä katselemaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tässä voidaan keskustella miehen häpeästä maksulliseen seksiin liittyen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu