Tulee pitkä yö

Viime hetken vaalityö Purran puolesta, vielä on monia epävarmoja äänestäjiä nyt on tehtävä töitä heidän sielunsa puolesta yötä päivää!! Kovalla kierroksilla käydään jopa 100 pannua kahvia vetelee meidänkin vaalitiimi, pieni mutta äärim. tehokas
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitä siinä on enään pähkäilyä se on Tiihonen sillä on suomalaisen periaatteet
isänmaallinen eikä ole omaa etua ajamassa.

NYT KERRANKIN TAAS KERRAN ON VAALIÄÄNESTYS ELI OMAPUPOLUE
VALITSEE JOHTAJAN.

se pitää onnistua nappiin eikä olla kuppikuntanen kööri.
Riikka joutuu niin kovaan paikkaan myllytettäväksi että ei kestä.

teitä on siellä 5 ja kaikkia tarvitaan yhteistyöhöön.
eihän ps.ole yhdenihmisen puolue tehkää kerrankin historiaa toimikaa yhdessä.

Äänestä
  • Me emme tule tekemään minkään tason yhteistyötä Purralaisten kanssa!!!

    Äänestä

  • Miten se maistuu näin aamusella elämä vainoharhaisena?

    Äänestä

Ei siinä valinnassa ole mitään ihmeellistä, naiset äänestää ennemmin purraa .
Äänet ratkaisevat.

Äänestä

Seuraako puheenjohtajan valinnasta pitkienvasaroiden yö?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Viime hetken vaalityö Purran puolesta, vielä on monia epävarmoja äänestäjiä nyt on tehtävä töitä heidän sielunsa puolesta yötä päivää!! Kovalla kierroksilla käydään jopa 100 pannua kahvia vetelee meidänkin vaalitiimi, pieni mutta äärim. tehokas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu