Tissi on vielä hetken varmasti persu, mutta mikä noin muuten on hänen suhteensa Lääkekaappiin? Onko sedillä edellytyksiä myöhemmin heilua yhdessä vai haluaako kumpikin johtaa omiaan? Mitään hajua?
Oma vaikutelmani on että isojen äijien egot eivät mahdu samaan porukkaan, mutta se voi olla vääräkin.
Mikä on Tiihosen suhde Turtiaiseen?
10
115
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se on enemmänkin sellainen toispuolinen kaverisuhde kuin tavanomainen seksisuhde, johtuen toisen osapuolen voimaurheilulle uhratusta miehisestä kyvystä.
Aivan tätä suhdetta en tarkoittanut, mutta toki poikarakkaus on aina huomioon otettava näkökohta.
- Anonyymi
Jollakin lailla suhde vaikuttaa perverssiltä.
- Anonyymi
En usko että ruskeapaidat ja mustapaidat rokkaa hyvin yhteen
Sinimutsit luonnehtivat itseään keskusta-vasemmistolaisiksi konservatiiveiksi, joten se porukka on näin aidattu eroon otsikossa mainituista kansantovereista. Tissi ja Lääkekaappi eivät varmaan ikinä isketytä nahkaansa minkäänlaista vasemmistoleimaa.
- Anonyymi
joo pörssipelurit on eri väkeä, samaa kastia yrittäjien kanssa.
- Anonyymi
Ano on kuitenkin tullut kaapista ulos. 😁
https://pbs.twimg.com/media/E5JSMWIXIAUYd3Y?format=jpg&name=900x900 - Anonyymi
Kansallismielisistä kun on puhe, on kysyttävä:
1. Ovatko jo telakoituneet?
2. Kumpi on top ja kumpi bottom? - Anonyymi
yrittäjiä ei kai muuta, mutta päivässä kannattajakortin, kun sinimustat vielä keräilee 🤔
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753636
- 463202
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle512391Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3442011- 1401769
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161595Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan131471Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?121289- 451214
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii671130