Olen lukenut tässä bentsoista ja alkanut miettimään

Anonyymi

Voisivatko ne auttaa lähestymisessä? Niistä kun on apua esiintymisjännitykseen sun muuhun niin voisivatko ne auttaa jos aikoo lähestyä jotain vastakkaisen sukupuolen edustajaa joka kiinnostaa?

Luin jostain henkilöstä joka otti sitä ihan vähän ennen esiintymistä ja koki siitä olevan apua jännitykseen niin voisiko se auttaa ujoa jännityksessä?

Vai onko ihan hullu ajatus?

4

980

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On. Ei semmosee tarkotettu liika vahvoja. Kaikkeen tottuu ja jännitys pienenee kyllä ajan myötä kun tottuu. Just do it

    • Anonyymi

      Kannattaa sanoa jotain, mieti valmiiksi, kysy vaikka miten menee? Joku saattaa vastatakin.

    • Anonyymi

      Voihan sitä lääkepäissään tutustua uusiin ihmisiin mutta onko järkevää ottaa jatkuvasti lääkkeitä jos näet jotain ihmistä useammin ja oot jatkuvasti lääkepöhnässä.

      • Anonyymi

        Näe sitten vaan sellasia jotka ei juo alkoholia koska noitten lääkkeitten kassa ei suositella alkoholia ja voit sanoa vaikka että oot absolutisti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      791
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      725
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      90
      718
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      669
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      145
      649
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      601
    Aihe