Lähtivät jo tupakalle

Nettikuvat näyttävät, että puluekokous ei kiinnosta persuja itseään. Hädin tuskin puoli tuntia jaksoivat istua kun jo lähtivät tupakalle.
10<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tissiläisiä ei tässä kohtaa kiinnosta kuin äänestykset, ja muutenkin porukassa lienee paljon keuhkonsavustajia.

1Äänestä

IS tänään; ''Halla-aho luo kokousväkeen yhteishenkeä kertomalla, miten ikävästi puoluetta kohdellaan julkisuudessa.''

Kun ei ole mitään mistä kehuisi.....

1Äänestä
  • Joo...iltiksen toimittajien anti kokouksesta Halla-aho haukkuu toimittajia..viihdyttävää. Niin viihdyttävää että raivaria pukkaa ja kosto elää..

    Äänestä

  • Todella hieno puhe jota Haapalakin ylisti,uuden puheenjohtajan myötä Persujen kannatus lähtee rakettimaiseen nousuun aivan varmasti .Onko koskaan ollut näin suurta mielenkiintoa ollut medialla näin kiinnostavaa kohdetta kuin tämä puheenjohtajan vaali .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Todella hieno puhe jota Haapalakin ylisti,uuden puheenjohtajan myötä Persujen kannatus lähtee rakettimaiseen nousuun aivan varmasti .Onko koskaan ollut näin suurta mielenkiintoa ollut medialla näin kiinnostavaa kohdetta kuin tämä puheenjohtajan vaali .

    Jos persukannatus lähtee rakettimaiseen nousuun, sehän vain todistaa Halla-ahon surkeuden.

    Äänestä

Jahas, persujen stalkkaajan juhlapäivä (persujen kokous menossa). Ethän tuota ole odottanut kuin kuuta nousevaa höpöttäen siitä mitä, 2 kuukautta tauotta 18-22h/vrk mikä on vasta alkusoittoa 😁😆🤣.

Äänestä
  • Tavoilleen uskollisena seuraa herkeämättä persujen kokousta kirjoittaen koko ajan suomi24 palstalle mitä persujen kokouksessa tapahtuu.

    Äänestä

Taisivat mennä kaljalle kun ovat joutuneet olemaan jo tunteja ilman kaljaa.

Äänestä

Kokoushuoneeseen jäävät laittoivat lasimurskalla höystetyn nikotiinimällin ikenien viereen.

Äänestä

Ihanaa 💄💄💄💋💋💋💄💄💋persut

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nettikuvat näyttävät, että puluekokous ei kiinnosta persuja itseään. Hädin tuskin puoli tuntia jaksoivat istua kun jo lähtivät tupakalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu