Kertoo paljon puolueen totaalisesta femakoitumisesta kun ei ole alpha maleja jotka ei mitään rättejä käyttele, seuraavaksi varmaan persut pakottaa kokouksessa burhat päälle ja miehille myös turbaanit
Kokoussali täynnä maskilampaita
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Suomalaisten keskuudessa aika tyypillistä että noudatetaan lakeja ja asetuksia sekä suosituksia enenkin pandemian aikana. Perussuomalaisetkin ovat osoittaneet, että aikakin valtaosa kunnioittaa Suomen lakia.
ei siellä mitään maskipakkoa ollut , mutta väkijoukossa on turvallista pitää maskia.
Seuraavaksi persut varmaan alkaa uskomaan rokotehuijaukseen ja ilmastovouhotukseen ei hyvää päivää :')
Ilmasto on ainamuuttunut sille ei EU ja hallituksemme vouhotus voimitään.
Meidän hyvinvointi on rakennettu polttamalla fossiiliset aineet loppuun lähes ja ennätysajassa. Lapsemme ja tulevat sukupolvet maksavat laskut.
ei nykypersujen voi olettaa ymmärtävän niin pitkää aikajännettä. Kunhan saadaan pääministeri hillotolpalle.