Auton matot mittatilaustyönä - www.evamatto.fi - myös venematot!

Anonyymi

KAIKKI MERKIT JA MALLIT! Valmistamme merkkikohtaiset kumimatot, kangasmatot, pehmeät tekstiilimatot, premium kumimatot sekä PVC-kennokuviomatot. Asiakkaat valitsevat maton ja kantauksen värit. Laaja värivalikoima!

Hinnat alk. 50 euroa.

www.evamatto.fi

Valmistamme matot ottaen huomioon kaikki auton sisätilojen parametrit. Matot sopivat orgaanisesti osastoihin istuimien ympärillä, eivät muodosta ryppyjä, eivätkä liuu.

Valmistamme myös matot mittatilaustyönä veneisiin, paketti-, kuorma-, matkailuautoihiin, troktoreihiin, erikoisajoneuvoihiin ja muihin kohteisiin kuten myös parveke tai vaikka terassi.
Mittatilaustyö ei maksamitään, vaan hinta riippuu materiaalista ja maton koosta.

VALMISTAMME MYÖS PEHMEÄT MATOT MITTOJIEN MUKAAN.

Mikäli sinun automalli puuttuu listasta, olkaa yhteydessä. Voit toimittaa postin kautta meille malliksi omat alkuperäiset matot tai kaavat niistä (paperilla/pahvilla jne...), tehdään uudet. Myös voit tulla paikan päälle, niin otetaan mittaat.

OSOITE: FINNOONNIITTY 1 A 15, 02270 ESPOO

MIKÄLI ET LÖYTÄNYT OMAN AUTOSI MALLIA LISTALTA TAI TARVITSET MATON TAVARATILAAN, OTA MEIHIN YHTEYTTÄ JA SUUNNITELLAAN AUTOOSI SOPIVAN MATTOSARJAN. VOIT TOIMITTAA OMAT VANHAT MATOT MALLIKSI< TEHDÄÄN UUDET!

www.evamatto.fi

TILAA HETI VERKKOKAUPASTA TAI OTA YHTEYTTÄ JA VARAA AIKA!

0

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

        Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
        Maailman menoa
        103
        5698
      2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

        (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
        Maailman menoa
        64
        2536
      3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

        Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
        Ikävä
        237
        1504
      4. Kaivattusi nimi vol.3

        Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
        Ikävä
        93
        1297
      5. Alkanut tuntua siltä

        Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
        Ikävä
        124
        1067
      6. Nii, mites ne

        Hampaat??
        Ikävä
        66
        827
      7. 6 vkoa kulunut ilman sua

        …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
        Ikävä
        8
        761
      8. Joululahja/Jouluntoivotus

        Millainen kaivatulle
        Ikävä
        70
        747
      9. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

        Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
        Ikävä
        52
        744
      10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

        Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
        Ähtäri
        17
        721
      Aihe