Perspektiivi on Keskustan ihmisellä useimmiten riittävä asioiden yksityiskohtien ymmärtämiseen oikeassa skaalassa.
Keskusta, enemmän ymmärrystä
10
156
Vastaukset
- Anonyymi
Aisan perspektiivi tuli eissn vaaleissa, surkea tulos.
- Anonyymi
Voisiko nämä provoaloitukset olla pidempiä eikä näitä surkeita nopeasti kyhättyjä pätkiä...
- Anonyymi
Voi herraisä minkälainen kirjoitustaidoton tomppeli. Ihanko HYVÄKKE.
- Anonyymi
Mitä tarkoittaa HYVÄKKE?
- Anonyymi
Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Jos Ossi haukkuu jatkuvasti täällä Kapia, niin moni muu maksaa Ossille palkan haukkumalla Ossia.
Ihmetyttää miten heikoilla ihmiset ovat. Oma ajattelu tuntuu olevan hukassa???
- Anonyymi
Ossilta ajattelu puuttuu kokonaan, se nähtiin vaaleissa.
- Anonyymi
Aisa sai taas vaaleissa iskun rumaan kuonoonsa. Lisää haluaa.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952043
- 1331138
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34721ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522