Onnittelut kaikille Perussuomalaisille uuden mahtavan johtajan vapaasta valinnasta. Itse pidän uudesta huulipunapersusta. Ihana Riikka Purra. Kunpa saisin kanssasi soijanakkia purra, kasvisten ja kylmän veden kera. Hankaluutta aihetta se, kun raiskaaja Putkonen ei voi enää tarjota uudelle johtajalle kunnon Grilli makkaraa. Oliko joku työmiehen perjantai, vai mikä missä kunnon nakkeja ja makkaraa nautittiin oluen kera. Sanotaan, että kannattajat samaistuvat johtajaansa. Voi siinä pohojalaane persu olla ihmeissän, kun nauttii saunan jälkeen soijanakkia ja vettä. Ei muuta kun onnea kaille sopeutuvaisille persuille kautta maan.
Soijanakkia pöytään.
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sinun pitää laittaa samanlainen kampaus 🤣 olet hölmö.
Persuista tuli pupujussien puolue virallisestikin. Voikukat ja nokkoset ovat terveellisiä!
Eihän toki Perussuomalaiset halunneet olla ihmisten silmissä mikään taantumuksellinen talebanipuolue, siksipä valittiinkin vekkihametyttönen puolueen johtoon ihan aitoon länsimaalaistyyliin.
PS on nyt nousukiidossa nokkakohti parempaa tulevaisuutta, lapsuus ja vanhuus täytyy turvata!🍌🍌🍌
Persuilla on taito kiivetä alamäkeen. Huippu on montun pohjalla.
Puoluetoimistosta tuli tunti sitten määräys, miesten on käytettävä sukkahousuja.
Totta kai perussuomalainen mies voi muuttua. Mitä pahaa on vihannesruuassa. Ei ole pakko syödä lihaa ja makkaraa, voi syödä ns. korvikkeita. Kyllä persun suussa soijanakki vaan maistuu. Ovathan perussuomalaiset hyväksyneet tämän homopojan sebu Tynkkysen ja hänen mustan homomiehensä. Turha väittää, ettei persu tykkää homoista ja kasvisyöjistä, kyllä pitävät koska heitä on puoluejohtoa myöten puolueessa.
"Turha väittää, ettei persu tykkää homoista ja kasvisyöjistä, kyllä pitävät koska heitä on puoluejohtoa myöten puolueessa."
Niin kuin kotonasikin on.
Syön paljon vihanneksia ja puuroja, mutta soijanakki on YÄK. Minkä takia kasvisruokien pitää kuulostaa ja näyttää muka lihalta?