Antaa hyvän suojan köyhien levittämille muillekin taudeille ja hajuille.
Tulen pitämään maskia korona-ajan jälkeekin.
Anonyymi
4
83
Vastaukset
- Anonyymi
No ei ole huono ajatus tämäkään.
- Anonyymi
Hyvä janne!
- Anonyymi
Itsekin pidän Lehtomäki... Eskolanmäki.... Jos. Sinne pitää jostain syystä mennä käymään. Ghettoon.
- Anonyymi
köyhillä sentään on vapaa aikaa viettää elämäänsä vapaasti, mitä sinulla raukalla ei ole. vasta eläkkeelle päästyäsi pääset nauttmaan elämästä jos vielä terve olet.
kela tukia nostamalla ja netissä pientä bisnestä pyörittämällä elää ihan mukavasti kun on mukava naikkonenkin vieressä täällä maaseudulla.
maskipsykoosiakaan ei täällä ole.
ne kirurgit liikkuu siellä autosaasteessa keskustassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754246Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112263Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2411437- 1551436
- 1201271
- 1131195
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721119Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81096- 601004
- 35936