Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ongelmanani on..

Ongelmanani on, että sieltä pepusta pitäisi saada ensin pieru pois, ennenkuin sinne voisi laittaa mulkun.
11247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Apu ongelmaasi löytyy varmasti.
Anna yhteystietosi niin näytän sinulle miten homma hoituu.
Kuten "saamaton" niinkuin monet muutkin tälläkin foorumilla ovat pelkkiä häiriköitä.
Jos saisin tuon saamattoman kiinni niin tosiaankin sitoisin sen petiin kontelleen poikittain. Ajaisin siltä pyllyn posliiniksi ja suorittaisin sille kunnon perähuuhtelun. Sitten voitelisin pyllyn hyvin ja avaisin sen pehmeällä jellyllä. Kumi mulkun päälle ja kertatyönnöllä sisään juurta myöten. Pitäisin mulkkua siellä sisällä ja kysyisin: "no onko vielä pieru pepussa"
Sitten nussisin tuota saamatonta välittämättä yhtään hänen vikinästään tai siitä että tykkää hän tai ei. Vähän väliä kysyisin: "pierettääkö"
Ongelmat on nimittäin poistettavissa.
Sellainen jolle mulkkua on laitettu pyllyyn kunnolla tietää että ei tuollaisia ongelmia ole.
Hämyt ja yökaudet netissä seikkailevat itsetyydyttäjät, enojensa lapsena paneskelemat seksuaaliköyhät transut kirjoittelevat täällä tuollaisia epäloogisia kysymyksiä.
Senkin saamaton, mulkkua tarviisit ja kunnolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saamaton kirjoitti:

Ongelmanani on, että sieltä pepusta pitäisi saada ensin pieru pois, ennenkuin sinne voisi laittaa mulkun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu