Avioon kanssasi.

Tottakai olen valmis ❤️
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En tule menemään avioon, Tiedoksi.

Äänestä
  • Murheesi on ja kiitos tiedosta.

    Äänestä

Itse en ole ajatellut mennä enää naimisiin. Jos ikäiseni mies joskus niin haluaisi niin sitten täytyy harkita.

Äänestä
  • Hyvä 👍

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyvä 👍

    Omaan aloitukseen ko vastaili, oi voi!!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Omaan aloitukseen ko vastaili, oi voi!!!

    Kyllä voivottelija ällipälliopistosta mies vastaa omaan aloitukseensa tänäkin vuonna

    Äänestä

Suomessa kaksinnaiminen on kiellettyä 👎

Äänestä

Häät tulee 😎

Äänestä

Ensisuudelma on vielä sulta antamatta nainen. Se ensin ja sitten mennään vaikka mihin!

Äänestä

Mitä jos koettaisit ensin tutustua paremmin ennen kuin suunnittelet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tottakai olen valmis ❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu