Kuinka kauan valun spermaa

Anonyymi

Sain viikolla paljasta ja mies laukesi sisään runsaan lastin. Tänään tapaan vakikumppanin, joka haluaa aina nuolla. Kuinka pian kehtaan avata sakset nuolijalle ilman, että tulen tarjonneeksi tahtomattani vieraan makuelämyksen?

7

1264

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi siellä vielä vieraan miehen sperma tuoksahtaa jos et ole pessyt sen jälkeen pilluu..

    • Ei maistu enää tänään ihan varmasti ja mitä sitten jos maistuisikin. Mikäs sen kiihottavampaa... joskin itse haluan kyllä olla se eka, ja toinen maistelkoot mun Makuja. Parashan on hyvin pesty ja kerran kustu siis oikeasti. Käy pissalla vielä ennen kun hän alkaa nuolemaan niin ei maistu ekana sperma... sitten kun kiihotut alkaa tulemaan muitakin ihania makuja.

      Tuossa jos kahden miehen kanssa touhuat niin sitten lastit lopuksi suuhun, niin ei jää pimpsa valumaan. Sitten miehelle kivan makuinen suudelma perään. Kotimatkalla jenkkiä huuleen. Toinen minne voi ottaa kans lastit on perse.... varatut naiset käyttää näitä... En mä tiedä mutta isot tytöt on kertoneet.

    • Anonyymi

      Mua ei haittaisi jos toiseb mällit oisi pillussa, mielelläni nuolisin.

      • Ja mä mielellään lasken sisään ja toivon että aviomies tai oma ukko saa nuolla sen jälkeen. Itse en taas viitsi olla siellä toisessa rivissä. Eli molempiin juniin löytyy.


    • Anonyymi

      Tietääkö vakikumppani siitä, että annoit römpsää toiselle? Jos tietää, ei varmaan pikkuiset lisäaromit haittaa kielileikkejä.

    • Anonyymi

      Kyllä peppua jakava kulta on ihan paras. Mikään ei ole niin toimiva esileikki kuin antaa syystä piiskaa ennen panoa.

    • Anonyymi

      Erikoinen homma ettet tiedä kauanko valut. Kyllä ne naiset joiden kanssa olen jutellut ovat sanoneet ettei se ikuisesti kestä. Ei edes päiviä. Ekanko kerrat olit paljaalla?

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      467
      4074
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      318
      1702
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      116
      1536
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      89
      1484
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1418
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      60
      1385
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      52
      1326
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      98
      1245
    9. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      45
      1099
    10. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      34
      1078
    Aihe