Kuinka kauan valun spermaa

Anonyymi

Sain viikolla paljasta ja mies laukesi sisään runsaan lastin. Tänään tapaan vakikumppanin, joka haluaa aina nuolla. Kuinka pian kehtaan avata sakset nuolijalle ilman, että tulen tarjonneeksi tahtomattani vieraan makuelämyksen?

7

1301

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi siellä vielä vieraan miehen sperma tuoksahtaa jos et ole pessyt sen jälkeen pilluu..

    • Ei maistu enää tänään ihan varmasti ja mitä sitten jos maistuisikin. Mikäs sen kiihottavampaa... joskin itse haluan kyllä olla se eka, ja toinen maistelkoot mun Makuja. Parashan on hyvin pesty ja kerran kustu siis oikeasti. Käy pissalla vielä ennen kun hän alkaa nuolemaan niin ei maistu ekana sperma... sitten kun kiihotut alkaa tulemaan muitakin ihania makuja.

      Tuossa jos kahden miehen kanssa touhuat niin sitten lastit lopuksi suuhun, niin ei jää pimpsa valumaan. Sitten miehelle kivan makuinen suudelma perään. Kotimatkalla jenkkiä huuleen. Toinen minne voi ottaa kans lastit on perse.... varatut naiset käyttää näitä... En mä tiedä mutta isot tytöt on kertoneet.

    • Anonyymi

      Mua ei haittaisi jos toiseb mällit oisi pillussa, mielelläni nuolisin.

      • Ja mä mielellään lasken sisään ja toivon että aviomies tai oma ukko saa nuolla sen jälkeen. Itse en taas viitsi olla siellä toisessa rivissä. Eli molempiin juniin löytyy.


    • Anonyymi

      Tietääkö vakikumppani siitä, että annoit römpsää toiselle? Jos tietää, ei varmaan pikkuiset lisäaromit haittaa kielileikkejä.

    • Anonyymi

      Kyllä peppua jakava kulta on ihan paras. Mikään ei ole niin toimiva esileikki kuin antaa syystä piiskaa ennen panoa.

    • Anonyymi

      Erikoinen homma ettet tiedä kauanko valut. Kyllä ne naiset joiden kanssa olen jutellut ovat sanoneet ettei se ikuisesti kestä. Ei edes päiviä. Ekanko kerrat olit paljaalla?

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      165
      7562
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      130
      5189
    3. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      43
      2680
    4. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      271
      2318
    5. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      81
      2218
    6. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      67
      2078
    7. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      567
      2065
    8. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      57
      1126
    9. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      291
      1087
    10. Laittaisin whatsuppissa viestin

      Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.
      Ikävä
      66
      1075
    Aihe