Lähes ilmaista energiaa

Jos vasemmistolaisten kuikuttelu ja parkuminen saataisiin muutettua energiaksi, sillä voisi sähköistää koko Suomen. Ainoa miinus tässä on se, että se vaatii valtavat summat sossurahaa. Ilman sitä vasemmistolaiset kuihtuisi pois.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan se jo saatu muutettua energiaksi. Persut sätkivät kuin sähköjänis......

Äänestä

Minulla on siihen energian talteenottoon ja hyödyntämiseen keino, osoita minulle missä vasemmistolaista kiukuttelua esiintyy niin pääsen sitä energiaa hyödyntämään.

Kokeilin sitä systeemiä täällä pesupalstalla, mutta persut on senverran vetelää sakkia, että energiaa ei saanut siitä irti merkittävässä määrin.

Äänestä
  • Persuja ei voi hyödyntää energiantuotannossa kuin korkeintaan biokaasun tuottajina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos vasemmistolaisten kuikuttelu ja parkuminen saataisiin muutettua energiaksi, sillä voisi sähköistää koko Suomen. Ainoa miinus tässä on se, että se vaatii valtavat summat sossurahaa. Ilman sitä vasemmistolaiset kuihtuisi pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu