Ensin nämä pojat etsii mahdollisimman isolla kyrvällä varustettua panemaan.
Mutta sitten kun niille alkaa työntämään aavistuksen keskimääräistä isompaa takavittuun, ne alkaa ulvoa:
"LIIAN ISO AI AI AI AI SATTUU SULLA ON LIIAN ISO MÄ KUOLEN".
Sitten kun laitat käden niiden suun päälle ettei ne huutaisi, ne alkaa itkemään.
SWIDDU.
Kyllä turhauttaa.
12
1839
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikka se olisikin "vain" eläimellistä naimista ja panemista, kyllä siinä pitää silti se toinenkin huomioida eikä vain surutta survoa sitä "keskimääräistä isompaa" kyrpäänsä sinne pebaan... ajan kanssa ja riittävästi liukkaria, kuten joku muukin tuolla jo kirjoitti...
t: Sitä ensimmäistäkin kertaa odottava ;) - Anonyymi
tuu tänne antaa suurta kipu tekee nautinnosta ja ratsastus saa sen vielä syvemmälle nautinto
- Anonyymi
Yksi nainen kertoi kaveristaan jolla hän panettaa tai toisinpäin. On kuulema sellainen muna ettei tunnu missään hyvälle. Iso muna on siis turha!
- Anonyymi
Joskus yritin löytää pienikaluista kaveria kokeiluun, mutta ihan turhaan. Kukaan ei tunnusta omaavansa pientä kikkeliä.
- Anonyymi
Mulla olis aika pieni, mutta kun kertoo mitat, kyselijät häipyy.
- Anonyymi
Ehkäpä se olisi sillä ensimmäisellä kerralla parempi ettei heti tungettaisi mitään "muurinsärkijää" vaan sellaista sopusuhtaisen kokoista ;)
- Anonyymi
Taitolajihan tämäkin on. Kyllä tiukkakin reikä nöyrtyy ison edessä jos osaa lämmittää valmiiksi. Monella pyllyllä on kyrpäni häärinyt eikä ole sieltä pienimmästä päästä, mutta tykänneet ovat, kun vaan ajan kanssa saa homman hoitaa.
Kaksi kertaa olen kohdannut keskimääräistä suuremman. Ekalla loppui erektio siinä vaiheessa kun olisi täytynyt painaa se mun peppuun. Toiselle ei mahtunut mukana ollut kortsu päälle.
- Anonyymi
Kyllä mä ulvon ja itken. Sit jälkeenpäin kiitän.
- Anonyymi
Tänne mahtuu [email protected]
- Anonyymi
Ihan hetero kannalta. Nainen sanoo että iso on hyvä ja tuntuu hyvälle jne. Mutta yksi nainen kertoi totuuden. Hänellä oli sellainen kaveri jonka muna ei tuntunut missään kolmessa aukossa hyvälle. Suuhun ei saanut kuin terskan ja pilluun meni kun kovasti pakotti ja peppuun ei kannattanut edes miettiä.
Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt424662Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.532534Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391034Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin1611005Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh70916- 118891
Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok70854- 137815
- 48800
Taas mietin että
mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,48746