Koronna testeihin pääsy

Ja vastausten saaminen Naantalissa kuinka nopeasti pääsee ja kuinka kauan vastaukseen menee aikaa ? Eräs ihminen kertoi että eivät häneltä testiä ottaneet ,koska oli jo 2 rokotetta saanut,eikös se pitäisi automaattisesti ottaa jos hengitystie oireita yskää,päänsärkyä tms.Onko kokemuksia?
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä Koronatesti pitää ottaa myös niiltä ketkä ovat saaneet kaksi rokoteannosta. On toimittu erittäin vastuuttomasti jälleen kerran.

Äänestä
  • Ihan samaa minä hänelle sanoin,outoa toimintaa minunkin mielestäni! T ap.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja vastausten saaminen Naantalissa kuinka nopeasti pääsee ja kuinka kauan vastaukseen menee aikaa ? Eräs ihminen kertoi että eivät häneltä testiä ottaneet ,koska oli jo 2 rokotetta saanut,eikös se pitäisi automaattisesti ottaa jos hengitystie oireita yskää,päänsärkyä tms.Onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu