Jos sulla on kotona tällainen kullannuppu, joka mopolla/prätkällä/mönkkärillä/teiniautolla tai ties millä koheltaa pitkin Kempintietä, niin suosittelen vinkkaamaan risteävien teiden olevan tasa-arvoisia. Sieltä voi meinaa oikealta tulla joku eteen.
Kempintien pärinäpojat
Anonyymi
1064
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kaiken on mentävä putkeen.
Kaiken on tultava putkesta poiees.
Vastapalloon
Älkää vanhukset aina iniskö!
Pitää vanhustenki joskus inistä kun nulikat inisee kaikki päivät paskoillaan pitkin poikin.
Mene aloittaja töihin niin ei häiritse toisten elämä kun et ole kuulemassa kotonasi sitä.Pummi schtana.
Moporotta etsii kohta hampaitaan
Joukossa tyhmyys tiivistyy ja kun jo lähtökohtaisesti mopoilua harrastaa nuorison tyhmempi puolisko, niin kaikenlaista typerää saattaa sattua.
Mopojannujen älykkyysosamäärä on helposti mitattavissa. Kaikkien junttieinarien isä ja äiti, vajaiden kuningas, on se jonka mopossa on kovin ääni. Mitä kovempi ääni sitä säälittävämpi pää.
Sama junttimeininki jatkuu autolla, onneksi saa helposti tehtyä pikku "korjauksia" joiden ansiosta auto ei ihan pikkurahalla läpäise seuraavaa katsastusta :D